Tarptautinis Kauno kino festivalis trečiadienį, sausio 20 d., kviečia į „Suflerio būdelėje“ (Daukšos 34, Kaune) vyksiantį gimtadienio vakarėlį. Kauno kino festivalis šįkart kviečia ne žiūrėti kino, o jo klausytis. Nepamirštamą muziką iš populiarių filmų garso takelių gros Kauno kino festivalio organizatoriai ir kiti kinui prijaučiantys muzikos gerbėjai. Į Kauno kino festivalio gimtadienį kviečiami visi, kuriuos jaudina kinas bei muzika.

Sausio 20 d. pažymėti organizatoriai nutarė dėl to, kad prieš ketverius metus būtent šią dieną buvo įsteigta viešoji įstaiga „Visos mūzos“, Kaune pradėjusi rengti greitai išpopuliarėjusio „Senamiesčio kino klubo“ seansus, kurie vėliau organizatorius ir kino mylėtojus subūrė į kasmetinį renginį - Kauno kino festivalį.

Rudenį vykstantis Tarptautinis Kauno kino festivalis nuo pat pradžių muzikai skiria daug dėmesio: renginyje kasmet pristatoma tradicinė „Muzika, keičianti pasaulį“ programa, organizuojami specialūs renginiai, siekiant atkreipti dėmesį į kino muziką, garso takelius ir jų kūrėjus.

„Kauno kino festivalio gimtadienį švenčiame pirmą kartą, nes iki šiol įtemptai dirbome, apie šventes nepagalvodavome. Šį sausį, jau tris kartus surengę festivalį, norime kartu su bendraminčiais, rėmėjais, pagalbininkais, prijaučiančiaisiais bei ištikimais žiūrovais linksmai atšvęsti nueitą kelią, - sakė Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė. - Kinas – jaudinantis, įvairiaspalvis, emocionalus dalykas. Mes gyvename su kinu, nuolat kasdien be išeiginių dienų su juo susiduriame. Kinas nuolat mūsų akyse, širdyse ir net ausyse. Kinu mes norime dalintis.“

REKLAMA

Vienas iš Tarptautinio Kauno kino festivalio koordinatorių Edvardas Vaišvila, ruošdamasis stoti prie pulto trečiadienį, žada pasidalinti muzika, kuri palietė jo gyvenimą. „Mintis sukomponuoti kino festivalio gimtadienio vakarėlio grojaraštį iš filmų garso takelių muzikos yra labai konceptuali, ir aš, būdamas kino gerbėju ir Kauno festivalio komandos nariu, tiesiog negalėjau atsisakyti pasiūlymo pagroti savo mėgstamą muziką“, - prisipažino Edvardas.


Rašyti komentarą...
t
tre
2010-01-18 14:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
va sitas tai geras rengeniukas bus!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų