Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusiais metais jubiliejų atšventusi SKAMP trijulė nusprendė paskirti koncertą albumo „Angata“ dešimties metų gimtadienio progai.

REKLAMA

Gegužės 23 d. sostinės klube „Tamsta“ skambės ne tik puikiai visiems žinomi debiutinio albumo hitai, kaip „Summertime“, „Nieko panašaus“ ar „U Say“, bet ir jau kurį laiką pasirodymų metu negirdėti „Jig That Thing“, „Nematomas priešas“, „Kamschtelis“, „Sunday feelings“ ir kiti.

„Tokio koncerto idėja kilo gerbėjų dėka, kurie mūsų internetinėje svetainėje kiekvieną pirmadienį žiūri SKAMP TV, nes būtent iš jų sulaukėme prašymų sugroti tai vieną, tai kitą seną dainą, kurios jau ilgą laiką neskambėjo mūsų koncertuose. Aišku, dabar mes vis dar gyvename naujausiu albumu „Kažką?!“, kurio kūrinius mielai visur pristatome, bet dėka mūsų fanų supratome, kiek daug dainų, net ir patys primiršome. Suprantame, kad koncertuose publika laukia didžiausių grupės hitų, iš mūsų jie tikisi išgirsti „Summertime“, „Mūsų dienos, kaip šventė“, „You got style“, nors po dešimties metų šiek tiek pavargsti atlikti jas kiekvieno pasirodymo metu. Bet dabar žinome, kad mūsų gerbėjai mėgsta ne tik šiuos hitus, bet nori išgirsti ir mažiau grotus, tačiau jų ir mūsų mylimus kūrinius ir tas mums yra labai malonu,“ – sakė trijulė.

Viena dalis SKAMP koncerto klube „Tamsta“ bus skirta 1999 m. išleisto ir Lietuvos muzkinį pasaulį sudrebinusio albumo „Angata“ kūriniams, o antroji dalis – paskutinio trijulės darbo „Kažką?!“ dainoms. Bilietus jau galite rasti Tiketa.lt, kaip ir žadėta anksčiau, užsiregistravusiems grupės tinklalapyje www.skamp.lt, taikomos nuolaidos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų