Iki sunkiosios muzikos festivalio „Velnio akmuo“ likus dvylikai dienų pagaliau skelbiamas žadėtas specialusis svečias. Liepos 17-19 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje vyksiančiame festivalyje pagrindiniais kolektyvais laikomi Sepultura, Keep of Kalessin, Code, Sinister, tačiau gali būti, jog dvidešimtosios, legendomis apipintos grupės pasirodymas kai kuriems taps laukiamiausiu metų, mėnesio, dienos įvykiu.

„Besidominčiam Lietuvos sunkiosios muzikos scena tai tikrai sensacinga žinia, nes tuo patikėti sunku arba beveik neįmanoma. Intrigą pavyko išlaikyti iki galo, ir, tikimės, ji pradžiugins ne vieną sunkiosios muzikos faną. Paradoksalu, tačiau specialusis „Velnio akmens“ svečias – ne kas kitas, kaip šeimininkais galinti vadintis Anykščių trijulė – Dissimulation“, atskleidžia festivalio organizatoriai.

Žinant chaotišką šių sarkastiško Black metalo kūrėjų istoriją galima ir suabejoti, ar planuojamas pasirodymas tikrai įvyks – ypač retai koncertuojantys Dissimulation yra ne kartą nuvylę įvairius organizatorius ir publiką nesudalyvaudami žadamuose koncertuose. Tačiau šįkart ekscentriškieji grupės nariai laukia festivalio savo brangiajame mieste ne mažiau, nei kiti, todėl nuoširdžiai ruošiasi būsimam pasirodymui. Tai bus pirmas ir, ko gero, paskutinis Dissimulation koncertas gimtuosiuose Anykščiuose. Spontaniškas, nenuspėjamas, išskirtinis.

REKLAMA

Visi kiti kolektyvai taip pat patvirtina savo dalyvavimą ir su nekantrumu laukia pirmojo „Velnio akmens“ festivalio. Ne tik jo idėja paremta legendomis ir mistinėmis istorijomis. Kiti su festivaliu susiję ženklai ne mažiau kaitina vaizduotę – tai ir tas pats sunkiai tikėtinas Dissimulation pasirodymas, ir velniškiausios fotografijos konkursas, ir dar vienas simboliškas akcentas – speciali festivalio arbata. Jos sudėtines dalis pasiūlė ir sumaišė tikri arbatos meistrai. Tai šamaniškas lietuviškų vaistažolių, egzotiškų prieskonių ir juodųjų arbatžolių mišinys, kurio bus galima paragauti festivalio metu ir įsitikinti magiška arbatos galia.

Grįžtant prie koncertų, verta pabrėžti garso ir šviesos kokybę. Ruošiantis festivaliui siekiama išpildyti įnoringiausius grupių techninius reikalavimus. Reikliausios grupės Sepultura poreikiai išpildyti maksimaliai, todėl galima užtikrinti ypatingą garso bei šviesos kokybę visoms dalyvaujančioms grupėms.

„Velnio akmens“ bilietais prekiauja „Tiketa“. Liepos 10 dieną bilietai brangs. Yra galimybė bilietą įsigyti vienai festivalio dienai. Vienos dienos bilieto kaina: 80 Lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų