Daugybė Anglijos žvaigždžių sužavėjo minias žmonių, šeštadienį Londono Hyde parke vykusiame masiniame koncerte, kurį organizavo BBC, žymiausio miuziklų kompozitoriaus Andrew Lloydo Weberio 60-ojo gimtadienio proga.

Pasaulinės muzikinių teatrų ir britų televizijos žvaigždės lipo į sceną pagerbti unikalaus kūrėjo. Jo muziką žino visas pasaulis: miuziklai „Operos fantomas“, „Evita“, „Jėzus Kristus – Superžvaigždė“, „Katės“ („The Phantom of the Opera“, „Evita“, „Jesus Christ Superstar“, „Cats“) tik keli jo kūriniai iš visos gausybės.

Šiuo metu kompozitorius kuria jau šešioliktąjį savo miuziklą – „Operos fantomo“ tęsinį. Andrew Lloydo Weberio sukurti miuziklai populiarūs jau keletą dešimtmečių – „Katės“, „Jėzus Kristus – Superžvaigždė“ ir „Žvaigždėtasis ekspresas“ („Cats“, „Jesus Christ Superstar“, „Starlight Express“) yra trys ilgiausiai rodomi miuziklai britų teatro istorijoje.

Pagal žinomiausius miuziklus sukurti net 7 filmai taip pat sulaukė stulbinančio pasisekimo: jų pasižiūrėti į kino sales suplūdo bei įrašus nusipirko milijardai žmonių visame pasaulyje. Andrew Lloydas Weberis su savo miuziklais, dainomis ir kino filmais yra susižėręs nemažai apdovanojimų: Oskarą ir Auksinį gaublį už geriausią dainą, trys „Grammy“ apdovanojimai, du tarptautiniai „Emmy“ apdovanojimai, septyni „Tony“ apdovanojimai ir daugelis kitų.

REKLAMA

Andrew Lloydas Weberis interviu BBC naujienoms apie savo gimtadienio šventimą sakė: „Perskaičiau laikraštyje, kad savo gimtadieniui išleidau 5 milijonus svarų. Iš tikrųjų rengiuosi pasiimti 20 savo seniausių ir artimiausių draugų į savo mažą sodybą. Ten pasikviesiu ir vietinę man brangią rokenrolo grupę, kurie yra tikri veteranai, netgi senesni už mane, jei tai įmanoma. Ir tai viskas. Dar pavakarieniausime restorane. Aš nugesinau gimtadienio idėją, kur visi norėjo man paploti ir padaryti didžiulį vakarėlį Londono „West End“ teatre. Pagalvojau, kad visai to nenoriu... Vienintelis dalykas, kurio tikrai noriu, tai matyti savo pačius artimiausius draugus. Aš netgi nekviečiu savo šeimos... Taigi, atrodo kad mano gimtadienį švęs 20 žmonių.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų