Leon Somov

Geidžiamiausias Lietuvos duetas triumfavo! Šiltai, rafinuotai, elegantiškai, užtikrintai, kaip ir jų muzika, Leon Somov ir Jazzu fanai internetiniame balsavime įveikė tautiečius indie roko grupę Flamingo, latvę DJ Ella bei estus Popidiot ir Chungin & the Cats of Destiny ir trečius metus iš eilės pelnė Lietuvai geriausios Baltijos šalių grupės/ atlikėjo statulėlę.

„Pamenu, vaikystėje su draugais žiūrėdavom MTV klipus įrašytus i VHS kasetę. Dabar taip keista, MTV statulėlė rankoje, niekada nebūčiau apie tai pagalvojęs. Gera, kad yra toks įvertinimas, kurį gaunam specialiai nesistengdami dėl jo kovoti, tiesiog kurdami tai, kas patinka patiems. Manau, per pastaruosius metus įvyko nemažai dalykų, nufilmavom du klipus, įrašėm du albumus, turėjom nemažai koncertų įvairiuose renginiuose, klubuose ir festivaliuose Lietuvoje, Vokietijoje, Anglijoje ir Škotijoje, visur susirinkdavo daug žmonių mūsų paklausyti. Džiaugiuosi kad turim savo klausytojus ir kad jie balsavo už mus. Manau, labai gerai, kad "Geriausio Baltijos šalių atlikėjo" apdovanojimas vėl atkeliavo i Lietuvą.“, – įspūdžiais dalijosi iš mini turo po Didžiąją Britaniją vėlyvą sekmadienio vakarą grįžęs ir šią savaitę solo albumą „No Batteries No Toys“ pristatysiantis prodiuseris Leon Somov.

REKLAMA

„MTV Networks Baltic“, spalio 23 d. besiruošdama didžiausiu gimtadieniu Lietuvoje pažymėti trejų metų veiklą sveikina duetą ir be galo džiaugiasi, kad ant MTV B-Day scenos pasirodys net trys MTV EMA geriausio Baltijos šalių atlikėjo statulėlių turėtojai: Jurga, Happyendless, ir Leon Somov su Jazzu, - visi lietuviai, visi savi ir visi tituluoti.


Rašyti komentarą...
p
poka
2009-10-19 22:34:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažkas anujo lietuvos muzikinėj padangėj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų