Rašyti komentarą...
Aš dabar 10klasei esu ir jaučiu klasei suartejima su klases draugais,nes kažkaip paskutiniai eina tie metai kuo toliau tuo daugiau,mes praleidžiam laiko kartu ;]
ir pagalvojus bus gaila isiskirti ;] bet šule palikti vienas malonumas ;D
as tai visai nejauciu jokio liudesio baigus mokykla. baigiau ir nesigailiu. isejau ir nieko nepasiilgau. ne uz ka negrizciau i mokykla, kad pakartot tuos 12 metu... vienintelis dalykas kuris patiko tai skyndziai! valgydavau juos kasdien :)
Šiuo metu esu abiturientė, daugeliui mano amžiaus žmonių mokyklą palygintų su ,,pragaru", tačiau tik ne aš. Kai pagalvoju, ko tik nebuvo joje: pradedant karčiom ašarom, kai nesiseka išspręsti matematikos uždavinio, baigiant pirmosiomis simpatijomis. Ten praėjo mano gražiausi metai, jai esu dėkinga už tai, kad tapau tokia, kokia esu dabar. Taigi, aš galvoju, jog po keletos metų, prisiminsiu ją kaip neįkainojamą pamoką, kuri davė daug žinių, net neabejoju, jog bus taip, kai drąsiai galėsiu ištarti: PASIILGAU MOKYTOJŲ, PASIILGAU SAVO BENDRAKLASIŲ IR TŲ NERŪPESTINGIAUSIŲ DIENŲ MOKYKLOJE!
Nesąmonė. Manau, visiems taip būna. Ypač jei sunku universitete mokytis arba kai matai, kad metai bėga...
mokyklos ilgesys labai pasireiškia, kai iš nedidelio miestelio atvažiuojama į didmiestį mokytis, kai ima trūkti artimų draugų, kai suprantama, kad mokykloje buvo liakas leiždiamas vėjais, nors reikėjo mokytis.
vidurine baigem 86-ais.Neseniai klase organizavo susitikima,bet manes nerado...gyvenu airijoj.Skaudu! Uzsiregistravau klase.lt,bet ten nedaug klasioku. Ai,puikus prisiminimai.Labai svarbu mokiniams buti nedidelese mokyklose,ir neperpildytose klasese.Tada atsiranda intymumo jausmas,kuris dar daugeli metu kaip kokie geri tevai,palaiko zmogu.Bet siandieniniai mokiniai ko gero maziau jaucia nostalgija,nes ir morale zmoniu kritusi,kas reiskia daugiau negerbtinu reiskiniu ir ivykiu nutinka siandieninese mokyklose,klasese.
Mokykloje pasiilgsti tik draugu/s**o malimo/pertrauku ir "po pamokines veiklos", bet jei galvojant tik apie mokymasi, stresa gavus "saiba" ir pan., grizt nesinori.. :)
Blogiausi metai mokykloje buvo praleisti.
Aš tai nebent trumpam :)
kiap norėčiau grįžti į kokią 5 klasę
Į viršų