Rašyti komentarą...
nematau jokios gėdos,- juk nepaviešinti nei vardai nei pavardės... tokių istorijų, deja daug... ir gal kas paskaitęs straipsnį ir jame pažinęs dalelę savęs,- padarys savo gyvenimo išvadas
Koks taxi vairuotojas kemsa savo problemas? Dirbu 15m tai esi nuodemklausys kuris isklausai viska, skyrybas. Laidotuves, vestuves. Vairuotojo problemos niekam neidomios NEBESVAIKIT!!!!!!
as manau gerai kad papasakojo sia istorija turi dauguma zmoniu zinoti
Bet is kitos puses - kad paskui nerašytų laikraščiai kaip atejo nakti pavyduolis subadė moterį ir vaikus ar kazkaip dar kitaip nugalabijo. Gal kartais reiketu vieniem kitus palaikyti ne visi tik skundžiasi kad skųstis
Kaip žmogus neturi ką veikti kad tokius pezalus redakcijai siunčia
Nu ir ką? Straipsnis apie taxi vaiuotojos neprofesionalumą.... o šiaip apie nieką rašinėja....
nu ir saziningai vyras galvojo... kokia normali boba eis tau taksuot? pats taksavau ir ne is desimtu lupu zinau ko ten bobos eina, nereikia cia man sekt pasakas... yra Vilniuje daug geru ir gerai apmomamu darbu, bet jeigu jai tik pasitenkinimas galvoje - nesigaus... arba tegu ima bapkes uz malonuma, bent jau atras savo vieta... ir dar karta kaimui pasakysiu, nesekit man pasaku apie taksi bobas einancias del bapkiu, nes ten bapkiu nera! (na nebent turi savo klientus, bet ten kita kalba)
@Kro Nu ir nusipezėjai
@Kro Tai gal čia tas pavydus vyriškis rašo?!
Prasigyvenes Lietuvis Airijoje
Prasigyvenes Lietuvis Airijoje
@Kro Parasyk man nors viena gerai apmokama darba Vilniuje. Visi taip laiko suspaude centukus siam gorodoke, kad jie net neskreba. Velniop ta skurdo gorodoka Vilnius!
Beprotė ir kiaulė.Čia aš apie autorę.Sutikus snukin duočiau.
@Vilma Neduotum
Laba diena,niekada niekada negalima savo skausmo,džiaugsmo dalintis su svetimais žmonėmis dalintis,nesvarbu kokį darbą bedirbtumėm!
Nes nežinai kur tavo pasakojimas nukeliaus!!!
Gėda keleivei!
@Sonata Pritariu jum.
nieko nekonkretesnio nesu skaites-logiko jokios.....-na bet ir rase turbut blondine,......o ir redagavo taip pat...
@dzukas O jei brunetė rašė ir koregavo taip pat brunetas a?!
Į viršų