To dar nematėte: mokykla, kurioje galima rūkyti

Prieš prasidedant pirmajai pamokai mokykloje, mokiniai tingiai skuba iki klasės, juokiasi, kalba ir visiškai ramiai užsideda cigaretę.

4

Vienoje mokykloje Vakarų Sidnėjuje, mokyklose tiesiog yra įrengtos rūkymo vietos. Jose cigaretę prisidegti gali moksleiviai nuo 15 metų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nematėte: mokykla, kurioje galima rūkyti

Didžioji šios dalies mokinių yra buvę išvaryti iš namų, atimti iš smurtaujančių, nusikaltimus darančių, ar narkotikus vartojančių tėvų. Todėl mokytojai nusprendė, kad draudimas rūkyti nėra jų prioritetas ir planas.

Mokykloje mokosi mokiniai nuo 15 iki 22 metų, kuriems įprasta mokymosi sistema nebuvo tinkama.

Pavyzdžiui, penkiolikmetė Taylor Graham iš paskutinės savo mokyklos buvo išmesta už pravaikštas. Ji, prisidegdama cigaretę, tikino, kad draudimas rūkyti jos buvusioje mokykloje, buvo viena iš priežasčių, kodėl ji pasirinkdavo į pamokas tiesiog neiti.

Mokyklos direktorė Carolyn Blanden tikina, kad jai visiškai nesvarbu, kokios spalvos mokinio plaukai, kiek auskarų jis nešioja. Lygiai taip pat jai nesvarbu ir kur mokinys prisidega cigaretę.

Direktorė tikina suprantanti, kad rūkymas yra žalingas įprotis, sukeliantis vėžį. Tačiau jos manymu, cigaretė yra daug geresnė alternatyva, nei paauglių grįžimas atgal į gatvę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų