tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nesvarbu, ar turite vieną mėgstamiausią kvapą, ar esate prikaupę daug kvepalų, grožio ekspertai iš „Mecca Australia“ atskleidė keturių žingsnių gidą, kaip naudoti kvepalus. 

Nesvarbu, ar turite vieną mėgstamiausią kvapą, ar esate prikaupę daug kvepalų, grožio ekspertai iš „Mecca Australia“ atskleidė keturių žingsnių gidą, kaip naudoti kvepalus. 

REKLAMA

Kvepalai gali sukurti žmogaus identitetą ir priminti malonias akimirkas kaskart, kai panaudojame tam tikrą kvapą, rašo „Daily Mail“. Grožio ekspertai kvepalus vadina „meno forma, kuri egzistuoja tam, kad galėtum jaustis kaip tik panori“.

Turėkite vieną mėgstamiausią kvapą

Visoje kvepalų kolekcijoje, reiktų turėti vieną mėgstamiausią kvapą. Tai ne tik palengvins pasirinkimą, kuo pasikvepinti, skubant. Kiti pradės jus sieti su šiuo kvapu, todėl svarbu pasirinkti tinkamai.

Naudojant vieną mėgstamiausią kvapą reguliariai taip pat reiškia, kad brangūs kvapai bus naudojami taupiai ir tik specialiomis progomis.

REKLAMA

Pasirinkite vienokį kvapą dienai ir kitokį vakarui

Būtina turėti skirtingus kvapus dienai ir vakarui, rekomenduoja grožio ekspertai. Panašiai kaip ir su makiažu, vakarinis makiažas būna sunkesnis, kvapai taip pat gali būti sluoksnuojami.

REKLAMA

„Po darbo, pakeitus savo kvepalus, tai suveiks kaip psichologinis jungiklis, kuris leis jūsų smegenims žinoti, kad laikas pasilinksminti“, – rašė ekspertai.

Jei vakare kvepalus purkšite ant tų, kuriuos naudojate dieną, svarbu, kad kvapai yra iš tos pačios kvapų grupės, pavyzdžiui, medienos, rytietiški ar gėlių.

Turėkite kvapą kiekvienam sezonui

Keičiantis sezonams, kvepalai taip pat turėtų keistis, kad tiktų prie jūsų nuotaikos, gyvenimo būdo ir aprangos. Vasarą naudokite vaisių, lengvus kvapus, žiemą rinkitės medienos, prieskonių kvapus, o pavasariui – gėlių.

REKLAMA

„Šis būdas padeda išskirti metų laikus, sukurti prisiminimą apie kiekvieną sezoną ir apsaugo nuo to, kad kvapas jums pabos“, – sakė ekspertai.

Kvepalų stiprikliai taip pat gali būti naudojami, siekiant prailginti dabartinio kvapo naudojimo laiką.

Turėkite daug kvepalų

Paskutinė ekspertų rekomendacija yra turėti daug kvepalų, visą kolekciją, kad savęs nevaržytumėte.

„Nesvarbu, ar jūsų kolekciją sudaro 5 ar 35 kvapai, tai sukuria erdvę išreikšti save ir augti – jei pavargstate nuo tam tikro kvapo, nereikia rasti ir prisirišti prie vieno kvapo“, – kalbėjo specialistai.

Ši taktika padės jums palaipsniui susirinkti visą kolekciją kvepalų, kurie bus išskirtiniai savo kvapu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų