Rašyti komentarą...
Gėdingai kaip kurie čia rašot tuos komentarus .juokas ima jus is kitu skausmo ,čia tėvai neteko mylimos dukros ,o jus kaip rašot pagalvokit ar taip verta rasyt ,užuojauta tėvams bukit stiprus
Užuojauta ir stiprybės Mėjos tėvams
Kaip gaila tokių,nespėjusių pagyventi,jaunų žmonių.Ir imi abejoti,ar tikrai dievas gailestingas.
Užuojauta tėvams
Vėžys suėda.. bet kokius baisumus padaro chemija,tai nepalyginama...
Prašom pateikti meniu ka valgė būdama jauna ir kuo maitino tėvai, kai jinai buvo kūdikis? Jeigu tai apie ka aš galvoju tai tada mažiau verkšlenkite
@Mantis tu galvok ka tu nori ......nabage
@Mantis Augom keturiese, jauniausiam 10m. jau nėra, vyriausias pastoviai ant vaistų, sesė irgi neypatingos sveikatos, o aš niekuo nesiskundžiu. Gyvenom tikrai neprabangiai ir valgėm visi vienodai tą patį maistą. Dabar maitinamės tik iš prekybos centrų (chemiją) ir tikrai valgau viską, bet 70m. jokių problemų. Dabar turim visko, o nuo likimo nepabėgsim. Atsikratykim žalingų įpročių, saikingai maitinkimės ir judėkim, judėkim, judėkim, ... Nekaltinkim nieko mes patys likimo šeimininkai.
Dauguma lietuviu yra besirdziai isgamos
@Karma Gerai, kad tu turi širdį, tua mes ir dziaugiames
@Karma cia ne lietuviai zinok...cia ruzzkiuisperos
@Karma vėžys paveldima liga.
Nebesiųsti pinigų ar kas? Kam skirtas šis staripsnis?
@Silpnaprotis Silpnapročiams:D
@Mantis ir tu cia ..
Vat imi ir pagalvoji po tokiu ziniu, del ko mes stresuojam, nekenciam, pykstames, kai viena diena tai gali ir be abejo anksciau ar veliau nutiks visiems. Mums visiems reiketu labiau dziaugtis.
Nesupratau paskutinių sakinių - ' pasveikus dukrytei ......... grįžta prie savo darbo..Artimiausiu metu tikisi igyvendinti dukros svajonę...... Mergaitė mirė ar pasveiko?
@??? mire gi..gal buvo pagerejimas..vezys gi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų