Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mano nuomonė. Galėtų vaikai dalyvauti vestuvėse. Tik reikėtų pasamdyti auklę. Pastatyti jiems atskirą stalą. O patys mažiausi na su jais yra problemos . Tokiu atveju juos palikti namie. . Su kūdikiu taip pat galėtų dalyvauti tik kad būtų skirtas mamai su mažyliu atskiras kambarys. Reikalui esant mama galėtų ten pabūti.
Aišku kokios vestuvės su vaikais jaunoji teisi o dar vaikai dabar kaprizingi žodžio negali pasakyti neklauso Prie ko jaunuoji trokšta dėmesio kos šventė kodėl turi sygauti vaikai Per tokias šventes ir aš nenorėčiau vaikų čia suaugusiūjų šventė
Susireikšminus nuotaka, dėmesio pritrūko
Dabar pilva nescios rodo visur ir visame
Čia ta Jeanette kur siegel laikrodžiu baisėjosi? :))))
susivokimo truksta:) jei norejot vestuviu be vaiku, reikejo patiem dviem susirasyt su liudininkais ir viskas:) visais kitais atvejai stagmenu buna:)
Neturėjo kur palikt vaiko, reikėjo visai neit!Nesuprantu,iš kur tas noras grustis į tas vestuves?Dar ir kainuoja daug...Aš mociute,tai vaikai į balius eina be vaikų,nes kitaip neatsipalaiduotu..
Kas šventę daro, tas ir sąlygas stato. Jei parašyta "be vaikų", tai ir eik be vaikų. Arba visai neik. Ne kiekvienas nor girdėti riksmus per savo šventę. Užtenka čia vaikus kaip dievukus ant pjedestalo kelti - čia gi vaikas, jam viskas galima...
@Nesvarbu Ir į restoranus ne visur leidžia su vaikais..Kiti nori atsipalaiduoti,nes prisiklauso vaikų riksmu,kaprizu namuose..
Vaikams ne vieta kur vartojamas alkoholis.Vestuves ir kitas suaugusių šventės reikėtų švęsti be vaikų.
IDIJOTIŠKAS STRAIPSNIS APIE IDIJOTĘ
@IŠ DURNYNO Ir idiotai komentuoja
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų