• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vestuvių planuotoja Sadie Lane papasakojo, kad kartą teko išprašyti svečius iš vestuvių dėl to, kad moteris dėvėjo baltą suknelę, o po to išgirdo skandalingų pasakojimų apie moterį, kuri buvo priversta palikti šventę.

Vestuvių planuotoja Sadie Lane papasakojo, kad kartą teko išprašyti svečius iš vestuvių dėl to, kad moteris dėvėjo baltą suknelę, o po to išgirdo skandalingų pasakojimų apie moterį, kuri buvo priversta palikti šventę.

REKLAMA

Visi esame girdėję, kad baltos spalvos drabužiais puoštis vestuvių svečiams nedera – tai tarsi nerašyta taisyklė. Tačiau kai kurie nesilaiko šios taisyklės ir vis tiek bando išvaizda nustelbti nuotaką.

Viena vestuvių planuotoja pasakojo, kad kartą jai teko išprašyti svečią iš vestuvių, nes ji vilkėjo baltą suknelę iki žemės, o jaunavedžiai paprašė, kad ji būtų išvaryta iš šventės, rašo mirror.co.uk.

Teko išprašyti dėl netinkamos aprangos

Sadie Lane pasidalino savo istorija dviejuose vaizdo įrašuose, kur ji aiškino, kad ji koordinavo dviejų moterų vestuves ir viskas ėjosi sklandžiai iki to momento, kol jos viršininkas jai pasakė, kad nuotakos nusiminė dėl vienos iš vestuvių svečių suknelės ir norėjo, kad ji būtų išprašyta.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto, kai Sadie kreipėsi į moterį, suprato, kad ji nesiruošia ramiai palikti šventės – ir pastoviai planuotojai tvirtino, kad „niekada“ nebūtų to padariusi su svečiais savo pačios vestuvėse, kurios vyko prieš kelias savaites.

REKLAMA

Antrajame vaizdo įraše, kuris buvo paskelbtas jos „TikTok“ paskyroje, ji teigė: „Mano viršininkas perduoda man įsakymus ir sako „praneškite man, kada tai bus sutvarkyta, nes tai liūdina porą“.

Mes dėvime ausines, per kurias bendraujame, o kažkas iš komandos narių pasakė: „Bandžiau jos paprašyti išeiti ir ji tiesiog nereagavo, tad sėkmės“.

Aš ją pastebėjau, nes ji vilkėjo baltą – ne kreminės, ne šampano spalvos, o visiškai baltą – suknelę ilgomis rankovėmis iki žemės. Man trūksta atkaklumo ir neįsivaizdavau, ką darysiu. Nežinojau, ką pasakysiu.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesą sakant, aš tiesiog priėjau prie jos ir tikėjausi, kad pavyks pasakyti kažką, kad ji išeitų. Labai gražiai jai pasakiau: „Man buvo pasakyta, kad jūs negalite likti šventėje“. Ji siaubingai supyko.

Gražiai jai pakartojau: „Žinau, kad jūs negalite likti su mumis likusią šventės dalį, mano darbas dabar yra padėti jums rasti jūsų automobilį, todėl pabūsiu su jumis, kol įsodinsime jus į automobilį“.

Nežinau, kaip man tai šovė į galvą. Nežinau, ar gerai pasielgiau. Bet tai suveikė. Vedžiau ją ir jos vyrą atgal prie jų automobilio, o ji visą laiką kartojo: „Aš niekada taip nepasielgčiau su savo svečiais. Niekada. Ištekėjau prieš porą savaičių. Niekada nieko neišprašyčiau už šventės už tai, kad žmogus vilki baltus drabužius“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ji gyvena tik už kelių kilometrų, galėjo grįžti namo, persirengti ir sugrįžti. Ji galėjo pakeisti situaciją.“

Pasielgė dviveidiškai

Po to, kai Sadie galiausiai privertė moterį ir jos naująjį vyrą – kuris yra vienos iš nuotakų pusbrolis – palikti vestuves, į ją kreipėsi kitas šeimos narys, kuris paklausė, ar ji norėtų daugiau sužinoti apie šią moterį.

Tada Sadie išgirdo skandalingų faktų apie moterį, kurią išprašė, nes šeimos narys jai papasakojo, kad prieš kelias savaites, dar prieš savo pačios vestuves, ji išsiuntė laišką svečiams, kad šie nedarytų nieko, kas „atitrauktų dėmesį nuo svarbiausios jos gyvenimo dienos“ – nepaisant to, kad pati taip pasielgė kitos poros šventėje.

REKLAMA

Sadie pridūrė: „Kai ji išvažiavo, parodžiau viršininkui, kad viskas sutvarkyta ir labai savimi didžiavausi. Tada šeimos narys nusivedė mane į šalį ir tarė: „Ar norite sužinoti daugiau apie šią moterį?“. Žinoma, taip, sakykit man viską.

Prieš porą savaičių ji susituokė ir tapo šeimos dalimi, o prieš vestuves išsiuntė elektroninį laišką šeimos nariams, kuriame rašė: „Nepamirškite, tai mano diena. Nedarykite nieko, kad atitrauktumėte dėmesį nuo manęs“.

Ir ta k**ė vilkėjo baltą suknelę per savo naujojo vyro pusseserės vestuves praėjus vos kelioms savaitėms!“.

Kam tai idomu
Tai kam skaitai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų