Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kiek galima tą patį straipsnį perspausdinti???? Čekis 2023-08-01, net iš teksto aišku, kad vasaros pabaigos tema, o jau šį pavasarį jį spausdino. Vos tik prasideda vasara, tuoj pasipila š... pylimas aant Palangos. Toks vaizdas, kad turizmo agentūros užsako šiuos straipsnius, kad nenorėtų žmonės į Lietuvos pajūrį, o į visokius egiptus ir turkijas važiuotų (lyg ten švariau būtų)
Nidoje vidutiniai cepelinai kainuoja 9e.
Katine pasirodyk,negražu anoni.iškai lot
Katine pasirodyk,negražu anoni.iškai lot
Kas tas riebus katinas ,tegul pasirodo,nu nebūsu tu užkalniu,kad ir kiek stengtumeis. Žemo lygio apžvalgos,be to nesveika pensininkams tokį maistą valgyti ,užsikimš kraujagyslės.
Netiesa! Cepelinai beskoniai!
Tokios kavinės lankymas, kai kainos yra per didelės, yra netikslingas. Jei kainos neatitinka lūkesčių, galima tiesiog peržiūrėti meniu ir išeiti. Jei yra norinčių mokėti tokią kainą, tai ir parduoda. Nereikia diskutuoti ar kaina nepatinka, bet vis tiek eiti ir dar straipsnį parašyti.
Nueikit į ukrainiečių valgyklą (restoraną)
Brangiausi cepelinai Lietuvoje yra HBH,bet jie ten yra TOKIO Dydžio,kad vos vieną suvalgai,tad galima užsakyti tik vieną. Tad, išeitų pigiau, nei Palangoje. Be to,ten skaniausi cepelinai. Riebus katinas,kaip visada aukštumoje,visada teisingai ir objektyviai įvertina viską. Šaunuolis. Na,o Palangoje tikrai galima šoką gauti,nuo kainų.
Čekyje kainos anų metų (2023 08 24), o straipsnis dabar …
Nu tai nevalgykit ten ir nebus tokių kainu. Jei perka ko ne parduot. Paprasta.
Yra ir pigesnių valgykų. Pvz. Rūta, Volungė ir maistas daug skanesnis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų