Rašyti komentarą...
Senai žinoma kad boba baisiau už velnią. Ji turi du atliekų vamzdžius , o smegenų mažiau negu vištos.
nu nac,kiek galima kartotis,ciuciundros jus bemoksliai tv3 raseivos
Gerbkite pati save ir skaitytojus. Jai jau matote kad netvarka tai užrašykite ant moterų tualeto vidaus ar dušo . O Feibuke jus pati savęs negerbiate vaidindama švaruole,o vyrai tuo pačiu netik iš kitų , bet ir iš jūsų juokiasi. Todėl ir rašo kad nenori moterų, nes visą purvą verčiate visoms moterims. Jei ka ir pamatėte reikėjo moteriai ir pasakyti pastabą , o neskelbti visam feibukui..Vyrai apie vyrus taip nekalba, bet moterys viena kitos nekęsdamos bet ką gali prirašyti nesigėdydamos.Fu fu fu..
Vichy vandens parke, vyru dusuose ir se kso gali pamatyti tarp vaikinu =)
pas jas ten veisiasi visokie dzikai ir kitokia fauna , atsiduoda silke ' ir kitokiais prastais kvapais
@ir dar dzykai ??? nereik ant lavonu lipt.
Nieko tokio, tai įprasta moterų gyvenime. Todėl žydų tautybės žmonės neprileidžia moterų ruošti maisto. Panašaus elgesio pavyzdžių pilna buityje, kurios kurio nevertina kaip netinkamo. Tokia socialinė aplinka
Net menkai išsilavinę žino, kad vaisiaus gemalas užsimezga taip, jog lytis (mergaitė ar berniukas) užsiprogramuoja atsitiktiniu būdu. Tie, kurie savo komentarais niekina moterį, tesižino, kad jie tapo vyrais (ir dar neišsiauklėjusiais) absoliučiai atsitiktinai. Tik per Marytės plauką jūs tapote vyriškos lyties, o tiek nedaug trūko, kad būtumėte moterimi ir tokiu būdu, būtumėte atsidūrę kitoje barikadų pusėje ir jūs, būtent jūs, patektumėte į paniekos lauką. Galvokite ką šnekate, nepraustaburniai. Mylėkime moteris, žavėkimės jomis.
@Informacija Bet moterimis straipsnyje pasibaisėjo taipogi moteris. Tad kam čia tas Marytės plaukas.
Kol jauna grazu akims,boba slykstus sutverimas
@Joo o aosimyžęs šlapimu dvokiantis, atvėpusia lūpa, kabančiu snargliu senis- nuostabus sutvėrimas. O tokių daug daug
Apie moteris tik pagarbiai. Ilgaliežuviai kritikai nepamirškite nė sekundei, kad pasaulį išvydote tik per moterį - savo motiną. Atėjote čia per savo motinos skausmą ir rūpestį. Ačiū už supratimą.
Ir anksciau taip nudavo. Nueini i moteru tualeta,ten visko primetyta aplinkui,siuksliadeze beveik tuscia...ant tiek nera kulturos,pagarbos. Ir lektuvuose,kur tik lietuviai garsiai lalba,tik ilipe bega,spraunasi i tualeta,juk sefejote ir lauket lektuvo,ten spec.tualetu pilna ir nueik prie lipant i lektuva,bet ne...Jokios kulturos,kitam pagarbos...kaip kaskokie is kalejimu is misku...Juk ir taisyklese parasyta buti kulturingam,nes kiti keleiviai pavarge ir tt. Lyg tai ju nuosavas lektuvas. Sorry....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų