Rašyti komentarą...
Labai perkrauta. Na taip atrodo paveikslėliuos
Labai grazi seima. Tikiu, kad ekologiskai ir protingai ukininkaujate. Skatinciau ir sventes svesti ekologiskai ir protingai, nesvaistant seimos ir klientu pinigu ant tarsiu daiktu ir apie Zeme is kitos puses pagalvoti, kaip vartotojas, o ne tik kaip zemdirbys. Kam tiek sintetikos, plastiko, pigiu dekoru. Kam tiek pigiu kenksmingu zvakiu.Gal uztektu keletos ar vienos tvarios tikro vasko. Rozes irgi priklauso pacioms tarsiausioms gelems. Manau, tokiu svenciu mada jau pries keleta metu baigesi. Ir tikrai smagu, kad daugelis orientuojasi i tikras, jaukias, skanias ir svarbiausia tvarias sventes. Juk nuo musu sventimo budu ir vartojimo priklausys kiek ilgai gyvens musu vaikai ir anukai ir isliks musu Zeme. Susimastyti verta.
Jumyse matau tokiu ekologisku ir protingu svenciu rengejos potenciala. Esu tikra, kurybines vaizduotes Jums netruktu. Atsisakyciau pigiu islaizytu nuobodziu ir monotonisku svenciu. Linkiu kurybines sekmes!
Šaunuolė! Taip ir toliau ir tik pirmyn!
Troksta kiekvienas?! Na kam taip uz visus teigti??? Ne uz ka. Saldu, per saldu, perdaug nulaizyta,vienoda. Is nuotrauku kazkokia net itampa sklinda, matomai del to perdeto tobulumo ieskojimo… ir tas tekstas… leksti banalus, skysti atsakymai. Kokie tu stalu biudzetai baisu net pagalvot!
@Šakės!
Jei jums banalu, tai nedarykit taip. Ar jus kas vercia? Idomu pamatyti, ka jus nebanalaus sugebat.
Duokit didesnį biudžetą!
Duokit didesnį biudžetą!
Gražu! Šaunuolė! Petruškevičius turi konkurentę...
Nuostabūs dekorai. Sėkmės!
Sėkmės
Į viršų