Orchidėjų grožio pavydės visi: prireiks vos kelių kiaušinių

Bene labiausiai mėgstama lietuvių gėlė yra orchidėja. Vis dėlto, ne kiekvienam pavyksta užauginti tokią orchidėją, kurios norėtųsi ir kurios pavydėtų visi.

49

Jei norite sustiprinti savo auginamą orchidėją ir paversti ją tikra namų karaliene, jums reikėtų išbandyti šią natūralią ir nieko nekainuojančią trąšą. 

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip laistyti orchidėją (pomada.cc)

Careforyourorchids.com rašoma, kad trokštantiems sutaupyti, drąsiai galima rinktis kiaušinius. Taip, supratote teisingai. Būtent kiaušinio lukštas, kaip natūrali trąša, puikiai tinka mylimoms orchidėjoms.

Taigi, sutraiškykite kiek įmanoma smulkiau kiaušinio lukštą (nesvarbu, ar tai virto kiaušinio lukštas, ar ne), sutrinkite jį beveik į miltelius.

Į sutrintus kiaušinio miltelius įpilkite vandens ir palaikykite aštuonias valandas. Paruoštu mišiniu, nupylus kiaušinio lukšto likučius, laistykite gėles bent kartą per savaitę. 

 


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2018-06-13 08:44:23
Pranešti apie netinkamą komentarą

Aiškiai parašyta nesvarbu virtas ar žalias kiaušinis.
Atsakyti
-6

J
Jolita
2018-06-18 09:00:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virto kiaušinio lukštas yra labai vertingas!! Tai yra naturalus kalcis. Lukštas virtas ir sutrintas smulkiai, sumaišytas su citrinos sultimis duodamas vaikams imuniniai sistemai stiprinti. Ir patikėkite rezultatų tikrai yra!! Išbandyta!!!
Atsakyti
0

a
agne
2018-06-14 19:41:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
zinoma zaliu, nes virto lukstas nenaudingas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų