Rašyti komentarą...
Ir vėl teorija
O mūsų pradinės mokyklos mokytoja buvo surengusi konkursą - kuris vaikas perskaitys daugiausiai puslapių per metus laiko. Ir buvo prizas nugalėtojui. Tai labai motyvavo skaityti, aišku ne visus vaikus, bet bent pusė klasės tikrai stengėsi.
Mano sūnus būsimas trečiokas. Knygų skaitymas, o ypač vasarą,nėra pati mėgstamiausia veikla. Mes suradome išeitį — atradome įdomų kūrinį, kurį sudaro 5 knygos. Skaitome abu, tą pačią knygą. Jau dvi dalis įveikė 9-metis sūnus, aš tris perskaičiau ir pristabdžiau dėl darbų.
Pati skaitau daug. Vaikas labai mėgo kai jam skaitydavau nuo mažens. Bet dabar 6 klasėje niekas nepadeda, vaikui skaitymas, ypač vasarą, didžiausias nepasitenkinimas, kančia ir mūsų nesutarimų priežastis.
@Irena Kažkur padaryta klaida. Arba mokykloje sąrašai knygų tokie, kad vaikui neįdomi nė viena knyga,arba pats skaitymas paverstas prievartiniu reikalu. Nebūtinai vien jūs esat kalta. Mokykloje papildomas skaitymas nepristatytas kaip viena iš įdomių ir vertingų veiklų laisvalaikiu.
@Irena Esu pedagoge tai ka rasot grazu ir graziai atrodo...deja,teorija neatitinka praktikos-realybes...isbandziau daug metodu,deja....vaizdas-garsas-veiksmas yra sio laikmecio vaiku idomumas...dziugu jei yra kitaip ir galu tai padeti...bendraukit,
mylekit dziaukites su savo vaikais ir jais..nevisada akla psiholigine teorija padeda..vaikai yra ooooi kokie skirtingi,kaip ir suaugusiu gyvenimai,kuriems tikrai nera laiko netik kad knygos paskaityt
,bet ir į ją pažiureti..geros visiems vasaros ir atostogu!!
Į viršų