tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalienė pristatė emocingą kalėdinį sveikinimą, pagyrė savo šeimos narius už tai, kad jie tęsė jos velionio vyro palikimą, tačiau kiti liko pamiršti.

Karalienė pristatė emocingą kalėdinį sveikinimą, pagyrė savo šeimos narius už tai, kad jie tęsė jos velionio vyro palikimą, tačiau kiti liko pamiršti.

REKLAMA

Karalienė savo Kalėdų dienos kalboje nepaminėjo princo Harry ir Meghan. Princas Andrew, kuris prieštaringai buvo siejamas su abejotinos reputacijos finansininku Jeffrey'iu Epsteinu, taip pat nebuvo įtrauktas į kalbą.

Tačiau princas Charlesas ir Camilla bei princas Williamas ir Kate buvo giriami už aktyvumą klimato kaitos srityje, rašoma mirror.co.uk.

Šių metų transliacija buvo ypač emocinga karalienei – ji ant stalo buvo pasidėjusi savo ir šiemet Anapilin iškeliavusio vyro nuotrauką, o patys akyliausi galėjo pastebėti, kad jos segėta segė yra ta pati, kurią nešiojo medaus mėnesio metu.

Šeimos skandalai

Praėjusiais metais Harry ir Meghan pasitraukus iš karališkųjų pareigų, jie privertė karališkąją šeimą papildomai pasitempti, kai per šokiruojantį interviu su Oprah Winfrey pateikė daugybę didžiulių kaltinimų. Tarp kaltinimų buvo ir kaltinimų rasizmu, tačiau karalienė atsakė, kad „prisiminimai gali skirtis“, nes ji išplatino precedento neturintį prašymą palikti šeimai spręsti savo problemas privačiai.

REKLAMA

Tačiau faktas, kad nebuvo paminėtas jos vidurinis sūnus princas Andrew, taip pat neliko nepastebėtas – jam iškilus klausimų dėl draugystės su nuteistu pedofilu Epsteinu. Epsteino mylimoji Ghislaine Maxwell vis dar teisiama Niujorke, apkaltinta seksualinės prekybos nusikaltimais, tačiau ji kaltinimus neigia.

REKLAMA

Tuo tarpu Jorko hercogas šiuo metu kovoja su JAV pareikštu civiliniu ieškiniu, kuriame teigiama, kad Epsteino prekybos žmonėmis auka Virginia Roberts 2001 metais tris kartus buvo priversta mylėtis su vyresniuoju karališkuoju asmeniu. Jis nuolat neigė pretenzijas, o jo advokatai stengiasi, kad byla būtų nutraukta.

Išreiškė padėką

Kalbėdama iš Vindzoro pilies, karalienė sakė: „Nepaprastai didžiuojuosi, kad jo (Philipo) novatoriško darbo ėmėsi ir mūsų vyriausias sūnus Charlesas, ir jo vyriausias sūnus Williamas, kuriuos palaiko Camilla ir Kate“.

REKLAMA

Po vyro mirties karalienė taip pat pagerbė princą Philipą, kuris balandžio mėnesį mirė sulaukęs 99 metų po daugybės hospitalizacijų.

„Nors daugeliui tai didžiulės laimės ir geros nuotaikos metas, Kalėdos gali būti sunkios tiems, kurie prarado artimuosius“, – sakė karalienė ir pridūrė, kad pati supranta, kodėl.

Ji pridūrė: „Jo tarnystės jausmas, intelektualus smalsumas ir sugebėjimas išspausti linksmybes iš bet kokios situacijos buvo nepakartojami. Tas išdykęs, klausiantis žvilgsnis pabaigoje buvo toks pat ryškus, kaip ir tada, kai pirmą kartą pažvelgiau į jį. Tačiau gyvenimas, žinoma, susideda iš galutinių išsiskyrimų ir pirmųjų susitikimų. Ir kad ir kaip aš ir mano šeima jo pasiilgstu, žinau, kad jis norėtų, kad džiaugtumėmės Kalėdomis“.

REKLAMA
REKLAMA

Karalienė taip pat palietė COVID-19 problemą ir tai, kaip tai paveikė šventes.

„Nors COVID-19 vėl reiškia, kad negalime švęsti taip, kaip norėjome, vis tiek galime džiaugtis daugybe laimingų tradicijų. Esu tikra, kad šiandien kažkas kur nors pastebės, kad Kalėdos yra vaikų metas. Tai tiesa, bet tik pusė istorijos. Galbūt teisingiau sakyti, kad Kalėdos gali prabilti į vaiką, esantį mumyse. Suaugusieji, prislėgti rūpesčių, kartais nesugeba įžvelgti džiaugsmo paprastuose dalykuose kaip vaikai.

Ir man, ir mano šeimai, nors šiemet trūksta vieno pažįstamo juoko, Kalėdos bus džiaugsmingos, nes turėsime galimybę prisiminti ir iš naujo pamatyti šventinio laikotarpio stebuklą savo mažų vaikų akimis“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų