• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Robertas Woottonas iš Anglijos, grįžęs iš atostogų Turkijoje, savaitę buvo prikaustytas prie lovos, nes apsinuodijo maistu. Jis mano, kad apsinuodijo valgydamas omletą arba pudingą.

Robertas Woottonas iš Anglijos, grįžęs iš atostogų Turkijoje, savaitę buvo prikaustytas prie lovos, nes apsinuodijo maistu. Jis mano, kad apsinuodijo valgydamas omletą arba pudingą.

REKLAMA

Britas tėtis apsinuodijo maistu atostogų, kurias praleido prabangiame penkių žvaigždučių viešbutyje Turkijoje, metu, rašo mirror.co.uk.

R. Woottonas savaitės trukmės šeimos atostogoms prabangiame Antalijos kurorto viešbutyje „Rixos Sungate“ išleido beveik 3,4 tūkst. eurų.

Tačiau kai 41 metų vyras sugrįžo namo į Voriką, jis kelias dienas negalėjo eiti į darbą, nes pasireiškė viduriavimas, pilvo pūtimas ir galvos skausmas.

Užsikrėtė salmonelioze

Simptomai niekur nedingo, todėl jis kreipėsi į savo šeimos gydytoją, kuris atliko tyrimus. Gavus atsakymus paaiškėjo, kad jis užsikrėtė salmonelioze.

REKLAMA
REKLAMA

Statybų vadovas ir dailidė mano, kad kelionės metu bakterine infekcija užsikrėtė nuo omleto arba pudingo.

Teigiama, kad maistu apsinuodijo keli „viskas įskaičiuota“ kurorte apsistoję turistai – kai kurie jų svarsto galimybę imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „TUI“.

REKLAMA

„TUI“ teigė esanti „labai susirūpinusi“, kai išgirdo apie „kelis apsinuodijimų atvejus“, tačiau dėl teisinių priežasčių situacijos plačiau komentuoti negalėjo.

Robertas pasakojo, kad anksčiau buvo apsinuodijęs maistu, bet paprastai simptomai praeidavo per 24 valandas, o šįkart tai „tęsėsi daugybę dienų“.

Praėjo devynios dienos po grįžimo namo, kai jis pagaliau galėjo pavalgyti. Jis sakė: „Tai siaubinga. Anksčiau buvau apsinuodijęs maistu, bet pagerėdavo per 24 valandas.

REKLAMA
REKLAMA

Šįkart tai tęsėsi daugybę dienų. Po savaitės vis dar jaučiausi prastai, praėjo devynios dienos, kol galėjau pavalgyti.

Vis dar nesu visiškai atsigavęs. Tikėjomės daug geresnių atostogų. Daug keliaujame, buvome Abu Dabyje esančiame „Rixos“ viešbutyje ir viskas praėjo fantastiškai.

Darbas man labai svarbus, bet apsinuodijau labai rimtai ir negaliu dirbti. Tai nėra gerai. Tiesą sakant, vis dar esu išblyškęs. Tai net nebuvo pigiausia atostogų vieta.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Robertas, jo 46 m. žmona Natalie ir jų vaikai – 10 m. Jaxonas ir 16 m. Eden – kovo 31 d. iš Birmingamo oro uosto išvyko šeimos atostogų. Jie sugrįžo balandžio 7 d.

Kitą dieną po grįžimo Robertas pabudo nuo stipraus galvos skausmo ir pilvo pūtimo. Balandžio 9 d. jis pradėjo gausiai viduriuoti, vemti.

Atskleidė, ką valgė

Vis dar jausdamasis prastai ir negalėdamas dirbti, balandžio 12 d. jis kreipėsi į savo šeimos gydytoją. Robertas pasakojo, kad paskutinę atostogų dieną viešbučio savitarnos restorane pusryčiams valgė omletą, o pietaudamas suvalgė panakotą.

REKLAMA

Jis sako, kad niekas kitas šeimoje nevalgė ne vieno iš šių patiekalų, todėl jis apsinuodijo, o kiti šeimos nariai – ne.

Robertas sakė: „Internetu kalbėjomės su kitais žmonėmis, kurie ten buvo apsigyvenę ir grįžę atliko salmoneliozės tyrimus.“

Natalie praėjusį savaitgalį paskambino „TUI“, bet niekas neatsiliepė, sakė Robertas. Ji taip pat pateikė skundą internetu, nes pora teigė, kad jų užsakyti kambariai buvo uždaryti jų viešnagės metu.

REKLAMA

Natalie atnaujino pateiktą skundą, kai Robertui buvo patvirtinta salmoneliozės diagnozė. Nuo to laiko šeima sulaukė telefono skambučio, kurio metu pranešta, kad „TUI“ teisininkų komanda ieškos būdų, kaip išmokėti kompensaciją.

Robertas pridūrė: „Gauti kompensaciją būtų puiku. Labai apmaudu, kad su „TUI“ taip sunku susisiekti. Personalas buvo draugiškas, viešbutis atrodė švarus, tačiau atostogų metu daug kas buvo ne taip, kaip norėjosi.“

„Irwin Mitchell“ advokatų kontoros teisininkai paskelbė, kad kai kurios britų šeimos svarsto imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „TUI“.

„TUI“ atstovas spaudai teigė: „Mes esame labai susirūpinę, nes sužinojome apie keletą apsinuodijimo atvejų „Rixos Sungate“ viešbutyje Turkijoje, nes mūsų klientų sveikata ir saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas.“

Čia straipsnis Lietuviams, kad nevažiuokit į Turkiją, nes konservatoriai gyvuliai ištaske biudžetą- tai būkit malonūs važiuokit i Palanga ir pirkit viską Monako kainomis.
Nes jeigu važiuosit į Turkiją konservatorių režimas negaus pinigų, o negavęs pinigu zlugs.
Tegyvuoja Turkija- tegul žlunga landzberginiai
reikia maziau est ir persiest
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų