Agurkų derlius patrigubės: pravers šios gudrybės

Sodininkai jau svarsto, ką daryti, kad daržovių derlius džiugintų ne tik pačius, bet ir šeimą ar ne kaimynus. Vis tik, yra patarimų, kuriuos tikrai būtina žinoti, jeigu norite džiaugtis rezultatu. 

Agurkai  (nuotr. 123rf.com)

Jei norite, kad jūsų darže augantys agurkai nenustotų jūsų džiuginti, turėtumėte įsiminti šiuos patarimus. Jie laikomi itin vertingais ir naudingais. 

Nepamirškite, kad itin svarbu yra tinkamai pasirinkti trąšas. Stebėdami augančius agurkus pamatysite, kokie jie yra ir ar jiems reikia pagalbos augti. Jeigu taip, tuomet trąša, kuri tiks, yra pelenai. Kas dvi savaites jums reikia žemę apibarstyti pelenais. 

Agurkus laistykite labai dažnai. Dažnumas turi priklausyti nuo oro, tačiau jeigu trūksta lietaus,  o dienos sausos, laistykite gausiai. Vanduo turi būti vasarošiltis, būtinai pastovėjęs. Jokiu būdu nelaistykite lediniu vandeniu, nes tai tikrai pakenks tiek patiems agurkams, tiek šaknims.

Taip pat nepamirškite dar vienos gudrybės. Šalia aurkų geriausiai jaučiasi pupelės ir žirniai. Iš šiaurinės pusės puikiai auga kopūstai, žiediniai kopūstai, salierai, ir salotos. 

 


Rašyti komentarą...
v
viltis
2019-05-04 21:52:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai lietuvisko asilo komentaras
Atsakyti
-7

G
Geras
2019-05-05 07:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asilu vis daugeja
Atsakyti
-7

D
Dmitrijus
2019-05-05 17:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia geriausias komentaras, tikrai lietuviskas, " draugus,gimines ir ne kaimynus"viena gramatinė klaida, o taip !!!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų