Po pragariškų kančių Austėjai nušvito viltis – kojos netekusi mergina negali patikėti

Socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame forume „Mamų unija“ dalijamasi ne tik jaudinančiomis istorijomis, bet ir viltingais pasakojimais, kurie gali sujaudinti iki pačių širdies gelmių.

Naujausias pasakojimas – apie Austėją.
26

Naujausias pasakojimas – apie Austėją.

„Jūsų gerumo dėka Austėja vėl vaikščios!

Austėja dėl sunkios onkologinės ligos neteko kojos. Mergaitė jau ištvėrė 12 chemoterapijos seansų, laukia dar šeši... Savo tvirtumu ir kantrybe ji stebina visus. Net žinią apie drastišką operaciją ir gydymą priėmė stoiškai tvirtai, nors gydymas be galo sunkus, lydimas didžiausių kūno skausmų ir silpnumo, kai net nuskausminantys vaistai vargiai bepadeda. 

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ketvirtos stadijos vėžys neišgąsdino: chemoterapiją pavertė pasaulį sužavėjusia fotosesija

Mama pasakoja, kad sunkiausia būna tuomet, kai iš skausmo besiraitančiam savo vaikui negali padėti, kai abiejų skruostais rieda ašaros. Belieka tik klūpant prie lovos glostyti vaiko galvą ir laukti, kol skausmas bent kiek nurims. Toks tas sunkus ligos kelias. 

Mes žinome, kad Austėja pasveiks ir netgi galės vaikščioti, nes Jūsų visų dėka Austėjos kojos protezui jau suaukota virš 44 tūkst. eurų.

Mes tikime, kad Jūsų gerumo dėka Austėja galės gyventi patogų gyvenimą, vaikštinėti su bendraamžiais po parką, džiaugtis besiskleidžiančiu jaunos merginos gyvenimu. Mūsų vaikai turi turėti visa, kas geriausia“, - tokia istorija pasidalyta internete.


Rašyti komentarą...
P
PP
2017-02-09 13:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokia ES ir Lietuvos politika , kad įvedama PVM vaistams ,įvairiems protezams ? Ar yra vakarietiška vertybė pasipelnyti iš žmogaus skausmo ,ligų?
Atsakyti
0

B
Boring
2017-02-09 19:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Besmegeniui ideti smegenu implanta butu issukis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų