Ar kada nors susimąstei, kaip galėtų atrodyti pragaras? Kiekvienos kultūros atstovai jį piešia kiek kitokiomis spalvomis, bet pragaro esmė visais atvejais vienoda – jei gyvenai nedorą ir palaidą gyvenimą, po mirties už tai teks brangiai sumokėti.

Tačiau tajai nusprendė, kad žodiniai perspėjimai apie pomirtines kančias jaunajai kartai nedaro įspūdžio, todėl Tailande buvo sukurtas skulptūrų sodas, kuriame detaliai vaizduojama nelabųjų buveinė. Beje, šios skulptūros įrengtos vienoje švenčiausių budistams vietų – visai netoli milžiniškos metalinės Budos statulos ir Šimto bokštų rūmų.

Wat Phai Rong Wua aplanko begalė budizmą propaguojančių žmonių, kurie atvyksta šeimomis, kartu su vaikais. Mažieji gali ne tik apžiūrėti nuostabias šventyklas, bet ir susipažinti, kaip, tajų supratimu, iš vidaus turėtų atrodyti pragaras.

REKLAMA

Parke pastatytos skulptūros vaizduoja, kaip demonai ir monstrai kankina žmones, į vienų nelaimingųjų veidus įbesti trišakiai, kitur gigantiški pabaisos ryja žmonių vidurius. Aplink telkšo kraujo klanai... Įspūdį sustiprina per garsiakalbius transliuojamas pasakojimas apie nusidėjėlių kankinimo scenas.


Rašyti komentarą...
a
akvile
2012-07-30 14:13:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisu baisu net kraupu pasidare ypac kur galva per puse skelia fuu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų