Jauna pora mylisi tik 1 kartą per metus: pasakė, kodėl taip daro

23-ejų, Jen Stephens iš Mančesterio visus metus nesimyli su savo partneriu, 24-erių Rob‘u Walker‘iu. Jis dėl to savo sužadėtinę vertina dar labiau.

Su laikraščiu „The Sun“ kalbėjusi Jen pasakoja: „Žinau, kad tai skamba beprotiškai, bet tai mums veikia. Tas faktas, kad mylimės tik per Kalėdas iš tikrųjų mus sustiprino kaip porą, norime vienas kito dabar dar labiau. Mums pakanka tik bučiuotis ar apsikabinti visus likusius metus.“

Kai daugelis šeimų Jungtinėje Karalystėje susėda per Kalėdas žiūrėti Karalienės kalbos, nepilnu etatu pardavimų asistente dirbanti Jen ir IT vadybininkas Rob‘as švenčia Kalėdas užsiimdami seksu.

Sužadėtiniai, neseniai tapo tėvais. Prieš tris mėnesius gimė dukrelė Arabella, kurios Jen pradėjo lauktis per 2019 metų Kalėdas.

Ji sako: „Vien todėl, kad mes nesame išprotėję dėl sekso, nereiškia, kad mes pamišę. Laukimas viską tik pagerina, tai būna pati geriausia diena metuose.

Aš nesitikiu, kad žmonės supras mūsų taisykles. Mes viską darome savaip ir mums nerūpi ką kiti galvoja. Mūsų santykiai tapo tik stipresni su pažadu mylėtis tik kartą per metus.“

Ši pora nėra tokia vienintelė. Neseniai laikraščio „The Guardian“ užsakymu atliktas tyrimas, atskleidė, kad 40 procentų jaunuolių tarp 18 ir 24 metų amžiaus niekad nesimylėjo, o 6 procentai tai daro kartą per metus arba rečiau.

Vadinama tūkstantmečio karta, dėl reto mylėjimosi kaltina spaudimą darbe, nuovargį ir tai, kad santykiai tapo svarbesni nei seksas.

Jen seksas su partneriu yra geriausia šventinė dovana. Ji pasakoja, kad Kalėdų diena sužadėtinių santykiuose turi itin didelę prasmę.

„Susipažinau su Rob‘u per 2017-ųjų Kalėdas, kai buvau vieno draugų vakarėlyje. Rob‘as studijavo verslą ir IT Mančesterio universitete ir švenčių laikotarpiui liko mieste.“

REKLAMA

Po pirmojo susitikimo pora pradėjo susitikinėti.

„Pažinome vienas kitą ir nusprendėme neskubėti. Aš buvau neseniai išsiskyrusi su vaikinu, su kuriuo prieš tai draugavau metus. Rob‘as taip pat turėjo panašią patirtį su ankstesne mergina ir norėjo, kad kitą kartą gultis į lovą su ta, kuri jo manymu bus tinkama jam“, – pasakoja Jen.

Sausio mėnesį, Rob‘as pradėjo ilgalaikių mainų programą ir išvyko į JAV, todėl porai teko palaikyti santykius per atstumą. Mergina pasakoja: „Mes praleidome valandas kalbėdami telefonu ar vaizdo skambučiais, tai sustiprino mūsų ryšį.“

Kai Rob‘as grįžo namo 2018 metų Kalėdoms, pora nusprendė praleisti dieną tik dviese, tada ir pasimylėjo pirmą kartą.

„Atrodė, kad jau daug kartų tai darėme anksčiau. Anksčiau kalbėdavomės apie viską nuo sekso iki mėgstamiausio maisto. Mes intymiai bendraujame, ne tik per seksą. Mums nereikia pateisinti vienas kito, pastoviai besimylint“, – pasakoja jauna mama.

Po savaitės, vaikinas pasipiršo, tačiau atėjus naujiems metams jis pradėjo dirbti IT kompanijoje ir praleido daug laiko keliaudamas darbo reikalais, kol Jen tuo metu dirbo pilnu etatu Mančesteryje.

Ji tvirtina: „Seksas mums niekada nebuvo prioritetas. Svarbiausia apkabinimai ir artumas. Pasakiau Rob‘ui, kad turėtume uždrausti seksą iki kitų Kalėdų, nes tai taip puikiai suveikė prieš tai.

Jis net nenustebo, kad tai pasiūliau. Jau buvome susižadėję, todėl jis žinojo, kad esu įsipareigojusi jam ir pagalvojome, kad Kalėdos taps ypatingos.“

Jen tvirtina, kad jos draugų grupėje yra ir daugiau porų besielgiančių panašiai:

„Pasipasakojome keliems savo draugams, kurie jau ilgą laiką draugauja. Jie atskleidė, kad taip pat mylisi tik porą kartų per metus. Didžiąją dalį laiko buvau per daug pavargus, kad mane domintų seksas, o Rob‘as buvo per daug užsiėmęs darbu. Mums patinka, kad tiesiog turime vienas kitą.

REKLAMA

Kai atėjo Kalėdos, mylėjomės penkis kartus ir buvo nuostabu. Po trijų savaičių sužinojau, kad laukiuosi. Tada supratome, kad nesimylėti visus metus buvo geriausias mūsų sprendimas.“

Spalio antrą, trimis savaitėmis vėliau nei planuota, gimė dukrelė Arabella. Jen pasakoja, kad nėštumas buvo itin sunkus ir varginantis, todėl net nebūtų galėjusi pagalvoti apie seksą su mylimuoju.

„Kai gimė dukra, mes ją iš karto pamilome. Norime, kad ji turėtų broliuką ar sesutę panašaus amžiaus, todėl jaučiu spaudimą vėl pastoti per Kalėdas. Kadangi laukėme visus metus, manau mums pasiseks.“


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-01-02 21:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nevisom seksas patinka.Nereik skatint žmones užsiimti seksu ir taip žmonės paleisti auka.
Atsakyti
-1

F
Fffff
2021-01-04 16:56:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta
Atsakyti
0

V
Vat
2021-01-04 08:20:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas reikalas nėr problema nei vienam ,nei kitam. Gal turi pasparninių pagalbon...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų