Indų ploviklis ne tik indams: štai, kur galite jį panaudoti

Indų ploviklis yra tai, ką visada turime namuose. Net jei turite indaplovę, tikriausiai spintelėje turėsite butelį indų ploviklio. Ši priemonė yra sudaryta taip, kad nedirgintų odos, tačiau tirpintų riebalus. Tačiau ar žinote, kad yra ir daugiau jo panaudojimo būdų?

Indų ploviklis (nuotr. Shutterstock.com)

1. Pašalinkite dėmes

Ar ką nors išpylėte ant kilimo, sofos ar kėdės audinio? Šaukštą indų muilo sumaišykite su dviem puodeliais karšto vandens. Šiuo mišiniu sudrėkinkite švarų skudurėlį ir švelniais judesiais valykite dėmę, kol ji išnyks. Nuplaukite švaria kempine ir šaltu vandeniu, tada nusausinkite rankšluosčiu.

2. Grindys

Galite išplauti keraminių plytelių, vinilo ar linoleumo grindis naudodami vandenį sumaišytą su indų plovikliu. Į kibirą, pripildytą karšto vandens, įpilkite vieną ar du šaukštus indų ploviklio. Ir viskas! Nenaudokite šio metodo medinėms grindims, nes ant jų gali likti dėmių.

3. Langai

Ar ką tik išvalėte langus, bet jie ir vėl purvini? Karštą vandenį sumaišykite su indų plovikliu ir šiuo mišiniu nuvalykite nešvarius langus. Tokiu būdu pašalinsite didžiąją dalį riebalų ir nešvarumų. Vėliau nuvalykite langus ir stiklo valikliu, kad jie spindėtų.

4. Paviršiai

Naudokite vandens ir indų ploviklio mišinį paviršiams, pavyzdžiui, virtuvės stalviršiams, palangėms ir grindjuostėms, valyti. Taip pat galite labai lengvai išvalyti riebaluotas plyteles ant sienų virš virtuvės stalviršių, rašoma „Tips and tricks“.

5. Papuošalai

Į dubenį vandens įpilkite indų ploviklio lašelį ir leiskite savo nešvariems papuošalams mirkti penkias minutes. Minkštu dantų šepetėliu nuvalykite nešvarumus.


Rašyti komentarą...
K
Korekcija
2020-11-20 15:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
5. Papuošalai
Daugelį papuošalų galite sugadinti naudodami cheminiu pagrindu pagamintu indų plovikliu. Papuošalų valymui naudokite dantų pastą ir seną dantų šepetuką. Tai ypač tinkama sidabriniams papuošalams, monetoms.
Atsakyti
0

O
O
2020-11-20 15:32:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra kas indu plovikli naudoja vietoj lubrikanto. Zmones isradingi .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų