Gydytojos rudenį ragina pasirūpinti sveikata ir paneigia mitus apie skiepus

„Antėja laboratorija“ šeimos gydytojos Neringos Sakalauskės teigimu, kiekvienas žmogus nori jaustis gerai ir būti sveikas, o geriausia ir efektyviausia profilaktikos nuo infekcinių ligų priemonė pasaulyje yra skiepai. 

Antėja laboratorija šeimos gydytoja Neringa Sakalauskė

Jai antrina ne kartą „Tėvų darželio“ laidose matyta vaikų ligų gydytoja Agnė Jagelavičienė. Neseniai trečio vaikelio susilaukusi moteris dalinosi tiek profesinėmis, tiek ir asmeninėmis įžvalgomis. Agnė pasakojo, kad jų šeima pasisako už rekomenduojamus skiepus, o taip pat ir už papildomus, jeigu tam yra poreikis - pasaulinės pandemijos akivaizdoje medikė ragina atkreipti dėmesį į gripo vakciną. 

REKLAMA

Savo patirtį laidoje papasakojo šiuo metu antro vaikelio besilaukianti mamystės paskyros „Erimarija“ kūrėja Erika Karpavičė, ketinanti pasiskiepyti nėščiosioms rekomenduojamu gripo skiepu. 

Abi gydytojos sutiko, kad nors skiepai yra svarbūs, tačiau jie anaiptol neapsaugo nuo visų ligų. „Antėja laboratorija“ šeimos gydytoja Neringa Sakalauskė ir vaikų ligų gydytoja Agnė Jagelavičienė skatina nepamiršti subalansuotos mitybos, vandens, fizinio aktyvumo ir kitų sveikos gyvensenos taisyklių, o jeigu vis puola ligos, ragina atlikti tyrimus. 

„Tėvų darželio“ komanda rudenį linki pasitikti sveikiems ir kviečia žiūrėti naujausią laidą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų