Žymusis Tauragės ketvertukas paminėjo ypatingą dieną: mergytės auga žaibo greičiu

Atrodytų lyg dar vakar visa Tauragė džiūgavo dėl jų mieste gimusio įspūdingo mergaičių ketvertuko, o štai rugsėjo 8-ąją keturios sesės atšventė jau penktąjį gimtadienį.

Žymusis Tauragės ketvertukas atšventė penktąjį gimtadienį (nuotr. asm. archyvo)
5

Žymaus ketvertuko mama Lina Strangienė naujienų portalui tv3.lt sako, kad mergaitės jau paminėjo penktąjį gimtadienį, o kasdieninių principų ir užgaidų iš mergaičių ji kasmet sulaukia tik daugiau.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žymusis Tauragės ketvertukas atšventė penktąjį gimtadienį

Tačiau moteris dėl to nesiskundžia – juk savo pašonėje turi keturias fantastiškas mergaites.

Gimtadienį sutiko sirgdamos

Penktasis gimtadienis Milenai, Lėjai, Luknei ir Lukai praėjo šiek tiek kitaip nei tikėjosi jos pačios. Mergytės tądien buvo peršalusios, todėl gimtadienio žvakutes teko pūsti ramiai įsitaisius namuose su mama.

„Gimtadienio labai nešventėme, nes sirgome tuo metu. Todėl ir lankytojų nelabai norėjome. Pabuvome namuose, užpūtėme žvakutes, gimtadienį paminėjome tik su šeima“, – pasakoja ketvertuko mama.

Gimimo dieną mergytėms skaudėjo gerkles, o ir temperatūra šiek tiek buvo pakilusi. Tačiau dabar ketvertukas jaučiasi kuo puikiausiai ir džiaugiasi sugrįžusios į darželį, nes būtent ten joms labai patinka.

Tiesa, mergytės gimtadienio proga, kaip ir pridera gausiam ketvertukui, gavo tikrai ne po vieną dovaną. L. Strangienė sako, kad jų šeima sulaukė dovanų ir iš paties Tauragės mero:

„Vėliau mergaites aplankė krikšto tėvai. Aplankė ir Tauragės meras. Gavo jos ir lėlių, ir pinigų, visko gavo“, – juokiasi moteris.

REKLAMA

Grįžo iš sodybos vasaros pabaigoje

Per karantiną moteris kartu su keturiomis savo dukromis buvo laikinai apsistojusi giminaičių sodyboje Tauragės rajone. Čia mergytės su mama iš tiesų aktyviai ir nuotaikingai leido laiką.

„Išdaigų čia vau. Man tokių išdaigų pridarė... Ir kiaulėms miltus išpylė, ir triušiams kombikormą išvarė. Stengėsi užlyginti duobes tvarte. Sugalvojo taip... Kol aprengiau mažytę savo, tai jos man pridirbo“, – tuomet tv3.lt besijuokdama pasakojo Lina.

Tačiau rudenį šeima ten laiko daug nepraleidžia, kadangi viena mergytes auginanti Lina turi eiti į darbą.

„Iš ten grįžome rugpjūčio pabaigoje ir dabar būname čia“, – šypteli ji.

Žymusis Tauragės ketvertukas atšventė penktąjį gimtadienį

Piešia namuose ant sienų

Dienas ketveriukė, kaip jau supratote, leidžia darželyje. Tačiau grįžusios namo sugeba kaip vienas didelis vijurkas suktis namuose. Mergyčių mama sako, kad visos jos kaip sutartinai labiausiai mėgsta piešti. Ir piešia jos tikrai ne ant popieriaus...

„Pagrindas yra piešimas. Labai patinka piešti ir labai patinka piešti ant baldų, ant sienų. Kol padarau valgyti, jau ant sienos randu piešinį“, – juokiasi moteris ir priduria, kad be piešimo penkiametės mergytės vis daugiau rodo ir kaprizų bei savo principų:

„Labai daug yra reikalavimų. Prasidėjo drabužių norai, to noriu, to nenoriu, jei kelnės nepatiks – verks ir nesimaus. Milena kaprizingiausia. Vadovauja sesėms kaip visada nuo pat mažens.“

Mamai poilsio tenka retai

Pasiteiravus pačios Linos, kaip jaučiasi moteris viena augindama keturias mergaites, moteris patikina, kad pailsėti jai pavyksta iš tiesų retai:

REKLAMA

„Nelabai pavyksta pailsėti, kai dirbu. Nebent pasiimu biuletenį, tuomet galima šiek tiek atsipūsti tomis dienomis. O šiaip darbas, namai, namų ruoša. Reikia ir vaikus apskalbti, ir valgyti pagaminti, suruošti kitai dienai į darželį. O darbo grafikas nuo šešių iki šešių arba nuo aštuonių iki aštuonių, tai  grįžti vėlokai“, – sako moteris.

Žymusis Tauragės ketvertukas atšventė penktąjį gimtadienį

Šie metai dėl koronaviruso pandemijos daugeliui iš mūsų buvo kur kas sunkesni nei įprastai, tačiau ketvertuko mama džiaugiasi, kad šie metai jų šeimai nebuvo ypatingai sudėtingi.

„Nebuvo sunkūs metai. Mergaitės buvo namuose, aš buvau gavusi biuletenį, nes darželis buvo uždarytas. Pabuvome kaime kartu, daugiau pamatai, daugiau sužinai apie vaikus. Galėjome daugiau laiko pabūti kartu“, – šypteli pašnekovė.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-10-12 19:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė Mama ir jos dukrytės ! Mamai linkiu stiprybės, kantrybės ir sveikatos. Aukit lėlytės sveikos ir laimingos !
Atsakyti
-4

Žaviuosi
2020-10-12 19:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabios dukrytės, o Mamytė švyti, tad ir toliau Jums laimės ir stiprybės ŠAUNUOLĖS
Atsakyti
-6

A
Agnė
2020-10-13 13:47:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, jei geba viena uždirbti, išlaikyti, prižiūrėti. Nelengvas darbas būti gera mama. Bet jei šalia yra draugas, mylimasis, partneris ar sugyventinis, tai būtų gražu paminėt jį kaip didelį šeimos ramstį, kaip tvirtą sieną. Be ketveriukės, dar yra penkta pagrandukė, tai gal ne nuo šventos dvasios pastojo, ar ir tas pabėgo vaikelį įtaisęs? Jei tai normalus vyras, tikriausiai ketveriuke rūpinasi ne mažiau už tikrą dukrą, bet nė viename straipsnyje nė užuominos apie tai. Sėkmės gražiai šeimai, aukit sveiki ir laimingi.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų