„Tėvų darželio“ laidoje jautri su nevaisingumu susidūrusios šeimos istorija

Skaičiuojama, kad kas penkta pora pasaulyje susiduria su nevaisingumu, tačiau apie tai kalbėti daugeliui nedrąsu. Tinklaraščio „Nesupermama“ autorė Viktorija Beišienė ir jos vyras verslininkas Mindaugas Beišys „Tėvų darželio“ laidoje atvirai pasakojo apie kelią, kurį teko nueiti, norint ant rankų sūpuoti du vaikučius. 

Šeima (nuotr. Shutterstock.com)

Šiandien, t.y. rugsėjo 26-ąją yra minima Pasaulinė kontracepcijos diena, tad laidoje kalbėjusi „Vaisingumo klinikos“ gydytoja akušerė ginekologė Audronė Usonienė papasakojo apie kontracepcijos priemones, saugius lytinius santykius ir atsakingą nėštumo planavimą. Žinoma, gydytoja išsamiai kalbėjo pagrindine laidos tema - apie nevaisingumą ir pagalbinį apvaisinimą. 

REKLAMA

Psichologė, geštaltinės psichoterapijos praktikė Jūratė Selilienė ragino atkreipti dėmesį į su nevaisingumu susiduriančių porų emocinę būklę bei jų tarpusavio santykius - juk nevaisingumo diagnozė yra didžiulis iššūkis. 

Šį iššūkį įveikusių Viktorijos ir Mindaugo istorija privertė nubraukti džiaugsmo ašarą laidos vedėjus ir visą kūrybinę komandą, esame tikri, kad ji sujaudins ir Jus, tad kviečiame žiūrėti:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų