Pasakė, kaip atsikratyti vaisinių muselių: paprasta kaip dukart du

Jei nenorite, kad vaisinės muselės būtų jūsų namuose, svarbu išlaikyti savo namus tvarkingus, reguliariai išnešti šiukšles ir nepalikti peraugusių vaisių gulinčių vaisių dubenėlyje. Deja, net jei laikotės šios taisyklės, vis tiek galite pamatyti skraidančias vaisines museles. Štai keletas patarimų, kurie padės atsikratyti vaisinių muselių.

Vaisinės muselės (nuotr. Shutterstock.com)

Obuolių sidro actas

Turite namuose šią problemą? Obuolių actas greičiausiai bus sprendimas, kurio ieškote. Pripilkite  trečdalį stiklinės obuolių sidro acto ir uždenkite maistine plėvele. Maistinę plėvelę prispauskite elastine gumyte.

Dantų krapštuku padarykite skylutes plėvelėje ir padėkite stiklinę į tą vietą, kurioje paprastai būna daug vaisinių muselių. Vaisinės muselės negali atsispirti obuolių sidro acto kvapui ir suskris tiesiai į stiklinę.

Actas ir indų ploviklis

Jeigu namuose neturite obuolių sidro acto, galite išbandyti ir gudrybę su paprastu actu. Į actą įlašinkite kelis lašus indų ploviklio, tada stiklinę taip pat uždenkite maistine plėvele ir joje pradurkite keletą skylių. Į stiklinę patekusios musytės nuskęs.

Popierius ir vaisiaus gabaliukai

Į stiklinę įdėkite šiek tiek vaisių ir susukite popieriaus lapą į kūgį. Į stiklinę įstatykite siauriausią popieriaus kūgio dalį. Vaisinės muselės galės įskristi į stiklinę, tačiau jos nebegalės išlipti.

Vaisinės muselės

Pienas, cukrus ir pipirai

Į puodą supilkite 450 mililitrų pieno, 110 gramų cukraus ir 50 gramų maltų pipirų ir palikite 10 minučių virti ant silpnos ugnies. Palikite mišinį šiek tiek atvėsti ir supilkite jį į dubenį. Vaisinės muselės negalės atsispirti mišiniui ir dėl to jos nuskęs.

Raudonas vynas

Vaisinės muselės mėgsta ne tik acto, bet ir raudonojo vyno kvapą. Tiesiog butelyje palikite šiek tiek raudono vyno ir palikite jį ant spintelės. Kadangi buteliukas turi tokią siaurą angą, musės galės patekti, tačiau jos nebegalės rasti išėjimo.


Rašyti komentarą...
F
Fizika
2020-09-07 17:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patarimas kovojant su museliukais! Geriausias, paprasčiausias ir visoks ...iausias! Įjungiam dulkių siurblį ir 10 cm atstumu (kad nenubaidyti) visus susiurbiam!!!
Atsakyti
-10

L
Loreta
2020-09-07 23:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas nesąmones,kol soduose nesibaigia vaisiai,tiek tos muselės gyvena
Atsakyti
0

K
Kasparas
2020-09-08 13:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
20% muselių pabėga nuo dulkių siurblio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų