Pažvelkite į savo nosį: ji išduoda jūsų charakterio savybes

Nosis – vienas ryškiausių veido bruožų. Iš jos formos galima nemažai pasakyti apie žmogaus asmenybę ir siekius. Kiekviena nosis kitokia – jų būna įvairiausių formų ir dydžių. Bet ar žinojote, kad nosis taip pat parodo jūsų neatskleistą potencialą?

Nosis  (nuotr. Shutterstock.com)

Didelė nosis

Jei jūsų nosies galiukas yra stambesnis, o šnervės – didesnės, tai reiškia, kad turite didelę nosį. Jei šis apibūdinimas jums tinka, greičiausiai esate iš tų, kurie gyvenimą nori gyventi pilnai ir iš prigimties mėgstate džiaugtis. Taip pat esate gan egoistiški ir kartais nepastebite kitų žmonių jausmų.

Kumpa nosis

Jei jūsų nosis primena paukščio snapą, tai reiškia, kad paprastai aiškiai reiškiate savo nuomonę ir nebijote rizikuoti. Mėgstate būti gerbiami ir norite išsiskirti iš minios. Nors greitai  ir lengvai susidraugaujate su žmonėmis, kai kurie jų jus laiko gudriu ir savanaudišku žmogumi.

Smulki nosis

Šis nosies tipas – mielas ir subtilus. Jei jūsų nosis būtent tokia, esate šiltas ir mielas žmogus, kuris švyti džiaugsmu. Veikiate efektyviai ir mėgstate planuoti, rašoma timesofindia.com.

Tiesi nosis

Jei jūsų nosis tiesi, be iškilimų ar kumpumo, esate empatiškas žmogus. Stengiatės padėti kitiems ir taip pat esate labai emocionalūs. Nors esate kantrūs ir supratingi, nemėgstate, kai jūsų nevertina.

Platėjanti nosis

Platėjanti nosis, panašiai kaip ir didelė nosis, yra gan plati, o link šnervių dar labiau platėja. Jei jūsų nosies tipas būtent toks, esate optimistiškas žmogus su puikiais lyderystės sugebėjimais. Puikiai mokate žodžiais perteikti savo mintis ir esate labai nuoseklūs.  


Rašyti komentarą...
V
Vacys
2020-08-26 15:34:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano kaimynės knyslė kaip bulvė, bet neturi pinigų plastinei operacijai.
Mano tai, kaip slyvanosio.
Atsakyti
0

M
Meda
2020-08-26 17:22:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nosis yra tiesi, šiek tiek su kuprele,bet 100proc atitinku žmogaus , turinčio tiesią nosį charakterio savybes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų