Parodė gudrybę, kaip akimirksniu išvalo plastikines dėžutes: nereikia net šveisti

Plastikinės maisto dėžutės dažnai įgauna negražią geltoną spalvą nuo maisto likučių, bet TikToko naudotoja Adi Kempler paaiškino, kaip joms vėl grąžinti pirminę išvaizdą – padės nesudėtingas valymo metodas.

Moterį visi giria už puikų jos sumanytą triuką, kuris leidžia akimirksniu atsikratyti geltonų dėmių plastikinėse maisto dėžutėse – šveisti visai nereikės, rašoma dailystar.co.uk.

Vaizdo įraše, kurį peržiūrėjo daugiau nei 3,5 milijono žmonių, ji parodė, kaip iš plastikinės maisto dėžutės pašalina oranžinę riebalų dėmę. „Reikia tiesiog į dėžutę įpilti truputėlį indų ploviklio ir šiek tiek šilto vandens.“ – sako ji.

Vietoj šveitimo ji tuomet į dėžutę prideda susmulkintų popierinių rankšluosčių ir ją uždaro. Švaros guru tuomet energingai pakrato dėžutę, taip sumaišydama viduje esantį popierinį rankšluostį su indų ploviklio mišiniu. „Pakratykite gan stipriai – prireiks nuo 45 sekundžių iki minutės.“ – pataria ji.

Išplovus taip apdorotą plastikinę dėžutę ji įgauna antrą kvėpavimą – Adi parodo ją prieš šviesą, ir oranžinės riebalų dėmės nebelikę nė žymės. Savo vaizdo įrašo komentare ji rašė, kad socialiniuose tinkluose rašo labai nedaug, bet šiuo triuku norėjo pasidalinti, nes jis puikiai šalina riebalų dėmes ir padėjo jai nuo išmetimo išgelbėti daugelį maisto dėžučių.

Komentaruose tūkstančiai žmonių gyrė jos sumanymą – daugelis sakė, kad jiems jau seniai nusibodo šveisti tokias dėžutes, o dėmės vis tiek neišnyksta.

Vienas žmogus rašė: „Tikrai??? Tai pakeis mano gyvenimą!“


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2020-08-09 00:01:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko naujo!Karštų vandeniu išplivus,popierinė servetėlės išvalys,rankų spiritiniu dezinfektoriumm pavavalius net ir kvapą panaikina..po to perskalaut belieka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų