Internautus pribloškė įspūdinga lapės kolekcija: į slėptuvę pritempė virš 100 batų

Vagiliauti mėgstanti lapė surinko įspūdingą daugiau nei 100 batų kolekciją – panašu, kad labiausiai jai patinka „kroksai“.

Įspūdinga batų lapės kolekcija (nuotr. Twitter)

Savo kolekciją lapė slėpė jau daugelį savaičių – ligi šiol niekas jos nebuvo aptikęs. Kolekciją sudaro visas spektras įvairiausių batų – „flipflopų“ iki „kroksų“ bei įvairių sandalų ir sportbačių. Šis atradimas padarytas po to, kai Berlyno Zehlendorfo rajono gyventojai pastebėjo, kad vis dingsta jų batai – galiausiai buvo rasta kaltininkė. 

Zehlendorfe gyvenantis Christianas Meyeris apie savo dingusį batą parašė vietos bendruomenės Feisbuko grupėje. Jis buvo labai supykęs, nes dingęs batas buvo visiškai naujas, brangus sportinis batelis. Ch. Meyeris greitai išsiaiškino, kad jis toks – ne vienas. Toje pačioje grupėje jam kažkas patarė, kur galėtų slėptis lapė, o vėliau jis pats gatvėje pamatė lapę, įsikandusią du „flipflopus“, praneša „Tagesspiegel Checkpoint“.

Įspūdinga batų lapės kolekcija

Po kelių dienų Ch. Meyeris pasekė lapę į miškelį, kuriame visą valandą per tankmę šliaužė pažeme, kol pasiekė lapės slėptuvę. Galiausiai jis atrado 100 batų kolekciją – deja, jų tarpe jo brangaus sportbačio nebuvo. Nors jam pačiam nepasisekė, manoma, kad keletas truputį apkramtytų, bet šiaip sveikų batų buvo grąžinti jų šeimininkams, rašoma unilad.co.uk.

Apie šią neeilinę situaciją žmonės kalbėjosi socialiniuose tinkluose. Vienas žmogus komentavo: „Panašu, kad lapei patinka „kroksai“.“ Kitas žmogus pridūrė, kad turbūt šiuos batus gaminanti kompanija jau ruošia reklaminį vaizdo įrašą ir kad lapė turėtų už jį gauti atlyginimą, nes tokią reklamą tikrai visi žiūrėtų.

Įspūdinga batų lapės kolekcija

Kiti svarstė, gal lapė norėjo atidaryti dėvėtų batų parduotuvę – tai paaiškintų, kur dingo Ch. Meyerio brangus batas.


Rašyti komentarą...
0
0
2020-08-05 21:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
greiciausiai lape praeitam gyvenime buvo batu pardaveja ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų