Pasidalijo neįtikėtinu valymo triuku: išvalo net juodąjį pelėsį

Paulas Gettingas iš JAV, pasidalino nuotraukomis, kuriose matosi, kaip jis prikėlė seną ir purviną vonią naujam gyvenimui, o jo gautas rezultatas yra tiesiog neįtikėtinas.

Iš vonios pašalino didžiausius nešvarumus (nuotr. facebook.com)

Paulas pasidalino savo neįtikėtinu valymo triuku, kuris pašalino juodą pelėsį ir nešvarumus jo vonioje. Vienoje iš jo pasidalintų nuotraukoje pavaizduota vonia, padengta pelėsiais, o antrojoje atrodo tarsi visiškai nauja.

Paskelbus šiuos pokyčius „Facebook“ grupėje „Valymo patarimai ir gudrybės“, žmonės negalėjo patikėti savo akimis pamatę tokius pokyčius. Nuotraukų antraštė buvo tokia: „Savininkai ketina ją pakeisti, bet mes jiems pasakėme, kad galime ją sutvarkyti. Iššūkis priimtas.“

Iš vonios pašalino didžiausius nešvarumus

„Daily Star Online“ Paulass patvirtino, kad jis naudojo tik vonios valiklio ir baliklio mišinį. Jis pridūrė: „Kas nepašalino, mes naudojome dušo valiklį. [Tada] mes ją šveitėme stebuklingais trintukais.“

Jo pasidalintas patarimas grupėje patiko daugiau nei 1 300 žmonių, o daugiau nei 470 komentavo. Vienas gyrė: „Nuostabūs dalykai – gerai padaryta“. Kitas pridūrė: „Tu padarei neįtikėtiną darbą“. Tuo tarpu kiti buvo įsitikinę, kad vyras tiesiog nusipirko naują vonią.


Rašyti komentarą...
N
Neitiketina
2020-07-26 14:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet reikia sugebeti taip vonia uzleisti niekaip neissivaizduoju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų