Lietuvių pamilti žėrintys krištoliniai kiaušiniai: prireiks vos 1 ingrediento

„Šie velykiniai margučiai tikrai patys gražiausi – mano mama juos daro jau keletą metų iš eilės, o šį kartą juos išbandžiau ir aš“ – rašoma amazinglytasty.com.

Kiaušinių dažymas raudonu vynu (nuotr. pinterest.com)

Tokiems margučiams prireiks tik vieno ingrediento – vyno. Geras dalykas tas, kad juos ruošti yra labai lengva ir po proceso nereikės kuopti betvarkės virtuvėje. Viskas, ką reikės padaryti – maždaug 7 minutes kiaušinius pavirti stipriame raudoname vyne.

Kiaušiniai turi būti visiškai panardinti į vyną.

Po to vyne juos reikia palikti dar 12 valandų. Paprasčiausias būdas – kiaušinius išvirti vakare ir palikti juos mirkti per naktį. Po 12 valandų juos išimkite, sudėkite į sausą lėkštę ir palikite džiūti. Svarbu kiaušiniu neplauti ir netepti aliejumi. Visiškai jų nelieskite, kol jie iki galo nenudžius.

Pamatysite, kad kiaušiniai atrodo lyg padengti smėliu, o jiems džiūstant smėlio granulės pradės panašėti į kristalus.

Užbaigti tokie margučiai bus matinės spalvos, padengti tūkstančiais smulkių kristalų. Tai – lyg Swarovskio kiaušiniai. Žinome, jie labiau blizga ryškioje šviesoje.

Dar vienas svarbus dalykas – vyno nemaišyti su vandeniu. Jei tai padarysite, rezultatas nebebus toks geras. Žinoma, vyno gali būti truputį gaila, todėl nusipirkite butelį pigiausio vyno. 

Dalyvauk Margučių čempionate – pasidalink savo margučiu! Siųskite nuotraukas ar video medžiagą ir galbūt jūsų margučių vaizdai papuoš TV3 Laidą „Velykos #IšNamų“. Kurkime šventę ir gerą nuotaiką kartu! Anketą rasite čia.


Rašyti komentarą...
V
Virgilija
2020-04-07 21:47:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
O virtus kiaušinius merktį į karštą vyną ar ne
Atsakyti
0

žydrė
2020-04-09 14:57:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Komentaras
reikia, be abejo.
Atsakyti
0

A
As
2020-04-07 22:33:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virti kiaušinius vyne. Bet man lukštas suminkštėjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų