Suskilinėję kulnai nebevargins – prireiks vos 1 priemonės

Jeigu kovojate su suskilinėjusių kulnų problema, „Useful beauty tips“ rekomenduoja išbandyti šį metodą, kuri gali padėti su tuo kovoti. Visų pirma, bet koks kremas ar tepalas neturės tokio rezultato. O šio metodo efektyvumo paslaptis – citrinos žievelė.

Suskilinėję kulnai (nuotr. 123rf.com)

Viskas, ko jums reikės, yra: didelė citrina, kojinės ir drėkinantis kremas.

Ką daryti?

Pirmiausia, perpjaukite citriną pusiau ir išspauskite iš jos sultis. Tada pusę citrinos uždėkite ant kulno. Po to užsimaukite kojines ir palaukite 30 minučių.

Pusvalandis atsipalaidavimo, kuris padės pėdų odos atsinaujinimui, nėra daug, tačiau rezultatas tikrai bus neįtikėtinas. Po 30 minučių nusiaukite kojines, išmeskite citrinos žievelę ir pažiūrėkite į savo kulnus.

Labai svarbu žinoti, kad ir citrinos žievelėje, ir minkštime gausu eterinių aliejų, kurie gali minkštinti ir regeneruoti odą. Dėl šios priežasties metodas yra toks efektyvus. Negyvas odos ląsteles galima lengvai pašalinti nuo kulnų. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai patrinti kulnus.

Geriausia šio metodo dalis yra tai, kad jums nereikės net šepečio kulnams, nes rezultatas bus matomas iškart. Turėtumėte žinoti, kad šis metodas bus sėkmingas, jeigu kartosite jį 2-3 kartus per savaitę.

Po šio gydymo patartina ant kulnų užtepti šiek tiek drėkinančio kremo, o tada vėl užsimauti kojines. Atminkite, kad taukmedžio sviestas turi nepaprastą poveikį kulnams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų