Namai pakvips rudeniu: net 65 idėjos, kaip panaudoti žvakes

Nors daugelio širdyje vis dar vasara, deja, rudens dienos, norime ar nenorime, ateina ir stipriai įsitvirtina Lietuvoje.

Daugiau nei 65 žvakių panaudojimo būdai
66

Jei jau galvojate apie namų interjero pokyčius, kad šie vis labiau primintų rudeniu ir kvepėtų pyragu bei kvapiomis žvakėmis, turime jums idėjų.

Naujienų portalas tv3.lt pateikia 65 idėjas, kaip būtų galima panaudoti žvakes, kad namai būtų jaukūs, stilingi ir juose kiekvienam šeimos nariui būtų ypač jauku ir gera.

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Namai pakvis rudeniu: 65 idėjos, kaip panaudoti žvakes

Atnaujinkite namus ir nebijokite eksperimentuoti. Vis dėlto tv3.lt kalbinta „Interjero pasaka“ studijos vadovė, interjero dizainerė Vaida Žemaitytė sako, kad yra taisyklės, kurių reikėtų laikytis. 

Nors griežtų taisyklių dekoruojant namus nėra, tačiau apie klaidas, kurios gali suteikti atvirkščią rezultatą, žinoti būtina. Viena iš jų, kuomet patalpoje visos interjero detalės derinamos pagal vieną spalvą. Toks sprendimas vizualiai erdvę paverčia viena visuma, o norint to išvengti, rekomenduotina dekoravime įvesti kontrasto, pavyzdžiui, panaudojant kitos stilistikos ir spalvos pamušalus ar pagalvėles.

„Dar viena klaida, kuomet mažoje patalpoje pasirenkama tamsi sienų spalva, nes ji sugeria šviesą ir natūraliai sumažina kambarį, todėl geriau rinktis šviesius, pastelinius atspalvius.

Taip pat didelę reikšmė turi ir baldų išdėstymas. Daugelis, gyvenantys mažoje erdvėje, mėgsta baldus sustatyti palei sienas, o kambario centrą palikti tuščią. Visgi, toks sprendimas tik dar labiau sumažina kambarį. Baldus nuo sienų bent šiek tiek reikėtų atitraukti, žinoma, daugiau vietos paliekant centre, tačiau paskirsčius baldus zonomis, o ne išstumdžius į kambario šonus“, – kalba V. Žemaitytė.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų