Ši pora gyvena autobuse: sunku patikėti, kaip jis atrodo viduje

Grafikos dizainerė Emma Bäcklund ir eigulys Felixas Marshallas – vieni iš tų žmonių, kurie atsirenka tik pačius svarbiausius daiktus, visų kitų atsikrato, ir atgal nebesigręžioja. Bet vietoj mažyčio namelio ar namelio ant ratų, pora įsikėlė į gyventi pritaikytą mokyklinį autobusą, kurį jie vadina „Sandy Bus“.

Ši pora gyvena autobuse: sunku patikėti, kaip jis atrodo viduje
3

Dabar autobusas yra visiškai perkeistas į originalią gyvenamąją erdvę, bet tam, kad autobusas atrodytų taip, kaip yra dabar, jiems teko gerokai pasidarbuoti.

Po dvejus metus trukusių remonto darbų, jų namuose dabar yra židinys, atitraukiamos durys bei pilno funkcionalumo vonia bei virtuvė. „Šis autobusas vežiodavo 56 žmones – dabar sėdynių nebėra, todėl tik iš lauko jis primena autobusą, o iš vidaus labiau skandinaviško stiliaus apartamentus, kuriuose yra viskas, ko mums reikia.“ – sako F. Marshallas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ši pora gyvena autobuse: sunku patikėti, kaip jis atrodo viduje

Jie abu labai mėgsta banglenčių sportą ir gyvena nuotykių kupiną gyvenimą, todėl ieškojo būdo pasiruošti ateičiai tuo pačiu nekeisdami gyvenimo būdo.

„Mūsų gyvenimo būdas toks, kad labai daug keliaujame, todėl vieną rytą tiesiog supratome, kad mums reikia lėšų tam, kad taip galėtume gyventi ir toliau, o taip pat norėjosi kažką atsidėti ateičiai.“ – sako F. Marshallas.

Šiuo metu vis labiau populiarėja mažyčiai kilnojami namukai, o F. Marshallui ir E. Bäcklund kilo autobuso mintis. Jie sako, kad autobusas neskirtas kelionėms:

REKLAMA

„Mes galvojome apie mažytį namelį, bet kažkaip į galvą atėjo autobuso idėja, nes autobusas jau savaime yra struktūra ir pagalvojome, kad jį galėsime pritaikyti taip, kaip norėsime. Neplanuojame juo keliauti. Jis skirtas tam, kad turėtume namus, kuriuos prireikus galėtume perkelti į kitą vietą, visai kaip su kilnojamais mažyčiais namukais.“

Pora susipažino per banglenčių sportą – jie abu dirbo šioje srityje, kuri abiems labai patinka. E. Bäcklund yra švedė, todėl galimybė visą laiką gyventi taip, lyg atostogautų pajūrio namelyje, buvo dar viena priežastis, paskatinusi imtis šio projekto.

Jie gyvena netoli jūros – visai šalia yra paplūdimys.

„Mes niekada nenorėjome nutolti nuo jūros, mums tikrai būtų labai sunku gyventi kitur.“ – sako F. Marshallas.

„Be to, namelis ant ratų taip pat išsprendžia ir nemažai mokestinių problemų.“ – priduria E. Bäcklund. – „Kadangi esame autobusas, važiuojame ten, kur norime – į šiaurę ar į pietus.“

Pora sutaupė nemažai pinigų – autobusas su visais reikalingais darbais ir visu tuo, kas yra viduje, tekainavo 16 000 dolerių.


Rašyti komentarą...
V
Vcb
2019-09-14 17:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturint pinigų, galima gyventi bet kur.
Bet tai ne siektina.
Atsakyti
-1

A
A
2019-09-14 19:57:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoj žiemą tegu pagyvena
Atsakyti
-1

V
Vcb
2019-09-14 17:26:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturint pinigų, galima gyventi bet kur.
Bet tai ne siektina.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų