Šis testas garantuotai privers nurausti iš gėdos. Ką jame matote?

Šis paveikslėlis atskleis, ar turite nepadorių minčių. Tai nereiškia, kad esate nenormalūs – tiesiog viską matote smagiu kampu. Dviprasmiški paveikslėliai leidžia pamatyti, kaip reaguoja jūsų protas ir ar į pasaulį dažnai žiūrite iš seksualinės pusės.

Optinė iliuzija

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir atsakykite: ką pirmiausia pamatėte?

Jei pamatėte moters intymią zoną

Jei pamatę šį paveikslėlį iškart pagalvojote apie moters intymią zoną, galite būti tikri, kad tokie esate ne vieninteliai. Tai tiesiog reiškia, kad turite sveiką seksualinį apetitą, o iš seksualinės pusės į aplinką žiūrėti yra paprasčiausiai žmogiška.

Tai ne tik smagu ir valiūkiška, bet logiška ir iš evoliucijos pusės – dauginimasis yra vienas esminių žmogaus instinktų, todėl dažnai mūsų protas seksualinius vaizdus pagauna mums to net nenorint. Tad nesijaudinkite, esate visiškai normalūs.

Jei pamatėte ore besiplaikstančią žolę

Jei paveikslėlyje matote ore besiplaikstančią žolę, tokių kaip jūs – reta. Paprastą žolę paveikslėlyje įžvelgti pirmu bandymu tikrai nėra paprasta, ir tai rodo, kad pasižymite sugebėjimu prieš darydami išvadas sekundėlei sustoti ir pagalvoti.

Pasaulį matote iš kitokios perspektyvos ir jums neužtenka to, kas akivaizdu. Esate žmogus, kuriam labai gerai sektųsi dirbti detektyvo darbą, nes jūsų neapakina akivaizdūs dalykai – visuomet ieškoti gelmės ir dalykuose įžvelgiate daugiau nei tai, kas iškart krenta į akį.


Rašyti komentarą...
S
Sasyska
2019-08-14 15:01:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia reikia būt žolės patraukusiam, kad pamatyti žolę.
Atsakyti
-2

N
Na
2019-08-14 11:41:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
graži ta žolė, bet nenatūrali. Gamtoje tokios žolės nėra. Todėl žiūrėk, kaip nori, pirmas įspūdis ...
Atsakyti
0

J
Jonas
2019-08-14 13:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila. Ne pas visas žolės kiekis vienodas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų