Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
6
Princas Williama, Princas Harry ir jų įseserė Laura Lopes (tv3.lt fotomontažas)

Nepaisant to, jog atrodo, kad žiniasklaidoje apie karališką šeimą galima rasti viską, kai kurie jos nariai yra aptarinėjami mažiau, nei kiti. 

REKLAMA

Pavyzdžiui, daugelis tikriausiai visai pamiršo, kad princas Williamas ir princas Harry turi įseserę…

Kai princas Charlesas pasuko skirtingais keliais su princese Diana, jis po kurio laiko sumainė žiedus su moterimi, su kuria tuo metu turėjo romaną – Camilla Parker Bowles. Ši, savo ruožtu, prieš tai taip pat kartą buvo susituokusi. Pirmoji jos santuoka buvo su Andrew Parkerio Bowles, su kuriuo Camilla susilaukė 2 vaikų – Tomo Parkerio Bowles ir Lauros Lopes. 

Tiesa, kaip jau įprasta broliams ir seserims, Harry ir Williamas su Laura sutarė ne itin gerai. 2010 metais knygoje apie Harry ir Williamą apie tai užsiminė karališkosios šeimos reporterė Katie Nicholl.

REKLAMA

„Williamas ir Laura įsitraukdavo į siaubingus ginčus dėl to, ką reikėtų kaltinti dėl jų iširusių šeimų. Williamas kaltindavo Camillą už visus skaudulius, kuriuos ji sukėlė jų motinai, o tai Laurą vesdavo iš proto. Laura tokių kalbų nepalaikė. Ji Williamui atsakydavo, kad tai jo tėvas sugadino jos gyvenimą“, – rašė K. Nicholl.

Laura 2006 metais ištekėjo už Calvin Klein modelio Harry Lopeso, ir nors jo pareigos tik apskaitininko, su juo susidūrę žmonės jį apibūdina kaip „itin įmantrią“ personą. Harry yra barono sūnus, o taip pat jis yra kilęs iš itin turtingos Astor šeimos.

REKLAMA

Su mylimuoju Laura susilaukė 3 vaikų – mergaitės ir dvynių berniukų. Ir nors Williamas su Laura anksčiau nesutardavo, būtent Lauros dukra Eliza tapo pamerge Williamo ir Kate vestuvėse. 

Negana to, yra galimybė, kad tą akimirką, kai princas Charlesas taps karaliumi, Laura kartu su savo broliu Tomu taip pat gaus karališkuosius titulus. 

Ir nors šiuo metu Laura nėra oficialiai laikoma karališkosios šeimos dalimi, jos motina Camilla stengiasi, kad į pasaulis į ją žiūrėtų kitaip. Akyliausi karališkosios šeimos gerbėjai galėjo pastebėti, kad per karantino metu vykdomus „Zoom“ skambučius Camilla visuomet sau už nugaros yra pasistačiusi nuotrauką su dukra iš jos vestuvių.

REKLAMA

Vis dėlto Tomas ir Laura į kitus karališkosios šeimos narius kartais žiūri kritiškai – bent jau tokį įspūdį buvo galima susidaryti, kai Tomas davė interviu „Good Morning Britain“ laidai. Jos metu vyras sakė, kad kartu su seserimi jie nėra karališkosios šeimos dalis. 

„Mano mama jos dalimi tapo ištekėjusi, tad ji tikrai yra jos dalimi. Mes – tik bendri vaikai. Mes esame šalia“, – sakė Tomas.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI