Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Egidijus, kuris prašo iškraustyti iš jo namų sugyventinę. Vyrą papiktino nuolat girtaujančios moters skambutis policijai, po kurio vyras buvo apkaltintas smurtu, o jam uždrausta lankytis savo paties namuose. 

REKLAMA

Negana to, moteris kirviu sukapojo Egidijaus buto duris. Egidijus sako, kad po tokio sugyventinės poelgio apie Eglę daugiau girdėti nenori, o ką jau bekalbėti apie gyvenimą kartu.

„Anksčiau būdavo, kad ji mane stabdydavo gerti ir aš visiškai mečiau šį dalyką. Bet viskas pakrypo į kitą pusę, ji neišblaivėja... Jei tris dienas negeria, tai po to vėl girta ir daro čia nesąmones, parėjusi duris kapoja“, – tikino dėl savo paties gyvybės sunerimęs vyriškis. 

Paaiškėjo, kad Eglė policijai savo kaltę pripažino. Ji bereikalingai apkaltino Egidijų ją sumušus ir savo pareiškimą iš policijos atsiėmė. Po šio poelgio vyras nutarė iškraustyti sugyventinę iš buto ir visam laikui su ja išsiskirti. Eglė tikina, kad šiuo metu ji neturi kur prisiglausti ir jai teks gyventi gatvėje. 

Ar pavyks vyrui iš savo namų iškraustyti moterį, su kuria pragyveno ketverius metus?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI