Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Patrulių ekipažas pastebėjo įtartiną automobilį, stabdė jį, bet vairuotojas nepakluso. Persekiojimas ilgai netruko – iš „Volkswagen“ markės automobilio išlipo du vyrukai, kurie iškart leidosi į kojas. Visą situaciją užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. 

REKLAMA

Abu smarkuoliai buvo pargriauti ant žemės ir sulaikyti. Abu jie priešinosi, bet veltui. Vienas iš sulaikytųjų, automobilio vairuotojas, pareigūnui pripažino, kad yra neblaivus ir dar neturi teisės vairuoti. Jis, skirtingai nei jo keleivis, antrankių išvengė.

Vairuotojo draugas priešinosi labai stipriai, todėl buvo įsodintas į tarnybinį automobilį, jam buvo užmauti antrankiai. Tuo metu vairuotojui pareigūnai nusprendė patikrinti blaivumą.

Vyras dar bandė išsisukinėti ir atsisakyti tikrintis, tačiau išgirdęs, kad už tai jam gresia baudžiamoji atsakomybė, iškart sutiko su pareigūnų nurodymais. Jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – tad jam grėsė administracinė atsakomybė. Ši žinia vyruką įkvėpė deryboms ir jis pažėrė reikalavimų.

„Mašinos nevelkame, nes kieme yra“, – šovė beteisis vairuotojas.

„Velkame, nes teisių neturi. Čia ne tu diktuoji sąlygas. Asmens dokumentą, prašom“, – atšovė jam pareigūnas.

Kol vairuotojas ieškojo asmens dokumento, pareigūnas vairuotojo piniginėje pastebėjo nežinia kam prisklausančias teises. Vyro buvo paprašyta parodyti, kieno teises jis turi, tačiau jis nepakluso pareigūnų reikalavimams ir situacija ėmė kartotis. Šįkart vairuotojas buvo sulaikytas.

REKLAMA

Negana to, į konfliktą iš naujo įsivėlė ir jau į tarnybinį automobilį įsodintas vairuotojo draugas. Vyras koja atidarė automobilio dureles ir bandė išsiropšti bei apginti vairuotoją. Pareigūnams neliko nieko kito kaip tik sutramdyti jį ašarinėmis dujomis.

Patruliai iškvietė ir pastiprinimą. Pareigūnai uždėjo antrankius vairuotojui ir ėmė laukti kolegų. O štai jiems atvykus tarnybiniame automobilyje uždarytas sulaikytasis pareigūnų akivaizdoje išspyrė mašinos stiklą...

Kaip baigėsi visa situacija, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

v vytautas 2020-04-06 09:30:05
Sovetiniais laikais tokie gaideliai,butu buve tikrai gerai pamokyti
Atsakyti
-2
J Jooo.. 2020-04-05 22:41:38
Išjungus kameras tokiems debilams gerai subines išspardyti. Tada būtų pamoka...
Atsakyti
-3
C CCCP 2020-04-05 23:05:13
Du alkoholikus sutvarkyti reikia 5 ekipazu ziauru ir da kai atvazuoja boba i iskvetima tai da ziauriau jau du mentai nesusitvarko tai ta vista susitvarkys .apsurdas kaip jas prijema nebent i rastine dirbti bet nepatruluot
Atsakyti
-4
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI