Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Seksas (nuotr. 123rf.com)

Ar kada esate atsibudę po erotinio sapno apie kolegą, kolegę, viršininką ar viršininkę, negalėdami suprasti, kodėl tokius dalykus sapnuojate? Gera žinia ta, kad taip nutinka ne tik jums.

REKLAMA

Erotinius sapnus sapnuoja 1 iš 3 santykiuose esančių žmonių, rašoma dailystar.co.uk.

Daugiau nei 40% vyrų ir moterų sapnuoja savo buvusiuosius, o 46% žmonių erotinių sapnų veiksmas vyksta tokioje vietoje, kurioje jie niekada nenorėtų būti pagauti. „The Sleep Judge“ atlikto tyrimo metu buvo apklausti net 1011 santykiuose gyvenantys žmonės – jų buvo klausiama apie erotinius sapnus.

Moterys dažniau sapnuoja būtent savo partnerį, o vyrai du kartus dažniau sapnuoja savo bendradarbes. Vyrams taip pat dvigubai dažniau pasitaiko erotinių sapnų apie savo antros pusės drauges, tačiau toks atvejis neretas ir moterų tarpe.

Daugiau nei pusė visų apklaustųjų, bet ypač – moterys pabudusios mielai dalinasi tuo, ką sapnavo, su savo partneriu. 30% žmonių tokie erotinių sapnų pasakojimai kelia susijaudinimą.

Reikšmė: erotinius sapnus su kolega, kolege ar viršininku galima sieti su dideliais jūsų lūkesčiais darbe. Galbūt kaip tik šiuo gyvenimo momentu nerimaujate dėl savo darbinės pozicijos, siekiate paaukštinimo ar didesnio atlyginimo. Nevertėtų to skubėti sieti su galimais slaptais jūsų jausmais. 

REKLAMA

Tyrimas taip pat parodė, kad kuo aktyviau žmogus gyvena lytinį gyvenimą, tuo dažniau jo sapnuose pasitaiko surišimo ir BDSM praktikų.

Nors 1 iš 4 žmonių jaučiasi kaltas, jei jam ar jai erotinių sapnų pasitaiko dažniau, nei jų partneriui, tiesa ta, kad dėl to pergyventi neverta.

„The Sleep Judge“ tyrimą komentuoja taip: „Visai nereikia jausti kaltės ar gėdos dėl daugeliui pasitaikančių erotinių sapnų.“

Iš visų apklaustųjų, 54% buvo moterys, 45% buvo vyrai, o 1% savęs netapatina su nė viena iš lyčių. Taigi, išvada tokia – erotinių sapnų pasitaiko visiems ir dažnai, jie gali būti tiek apie nepažįstamuosius, tiek apie įžymybes.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI