apkepai

Minkštutėlis varškės apkepas pagal Ingridą: patiks visai šeimai

„Draugė Indrė šį apkepą šmaikščiai pavadino, kai apkepas svajoja būti pyragu. Iš ties skanus, ne per daug saldus ir daug sveikesnis apkepas, nes naudojami kukurūzų miltai. Tai puikus variantas šeimos vakarienei“, – sako tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Porcijos 6-8. Užtruksite gaminant apie 10 min + 45 min, kol apkepas keps: 400 g varškės; 300 g obuolių; 100 g kukurūzų miltų; 40 ml agavų / klevų sirupo; 3 kiaušinių. Receptas Obuolius nulupame ir sutarkuojame burokine tarka.
2022-03-20

Tofu frittata

Patiekalas, kurį būtų galima pavadinti "kažkas šiek tiek kitokio" arba "įdomesnė kiaušinienė". Jau ne kartą esu skaičius, kad tofu galima naudot kaip pakaitalą kiaušiniams. Visai šaunus variantas pietums.
2010-06-03

Briuselio kopūstų apkepas

Nė kiek neabejoju, kad dažnai valgote Briuselio kopūstus kaip garnyrą prie mėsos patiekalų, dedate į sriubas. Jie juk ne tik skanūs, bet ir labai dailūs bei dekoratyvūs.   Ypač patogu naudoti šaldytus Briuselio kopūstus, kuriuos užtenka iš pakelio suberti į verdantį pasūdytą bei truputį pasaldintą vandenį ir pavirus 10-12 minučių jau galima valgyti.
2009-12-28
Į viršų