Kvėpuokite sveikai

Žingsniai, kurie padės namuose kvėpuoti sveikesniu oru

Dažnai kalbama apie oro taršą – automobilių išmetamas dujas, rūkstančius fabrikų kaminus ar kitaip į orą išmetamas pavojingas medžiagas, tačiau ar kada nors susimąstėte apie savo namų oro kokybę? Tiesa ta, kad oro užterštumas patalpose gali būti toks pat ar net didesnis, nei lauke. Nors skamba išties baisiai, tačiau nesijaudinkite, yra keletas būdų, kurie padės namuose užtikrinti sveikesnį orą. Reguliarus namų tvarkymasis Vienas iš nemaloniausių namų oro teršėjų – dulkių erkutės.

Įsisenėjusios namų oro problemos: kaip jas pastebėti laiku ir su jomis kovoti

Namai – tai mūsų tvirtovė, kurioje norime atsipalaiduoti, pailsėti ir atgauti jėgas po sunkios dienos. Vis dėlto, gali nutikti ir taip, kad to net neįtariant, buvimas namuose ne atgaivina kūną, o priešinga – jam kenkia.   Jungtinių Valstijų Aplinkos Apsaugos agentūros duomenimis, dažnai oro teršalų kiekis patalpose yra 2-5 kartus didesnis, nei lauke. Kitaip tariant, oras patalpose gali būti kenksmingesnis už orą lauke.

Oro valytuvas namuose: kodėl jis toks reikalingas?

Ar pastebėjote, kad didžiąją paros dalį praleidžiame patalpose? Europos komisijos duomenimis, patalpose praleidžiame apie 90 proc. savo laiko. Vis dėlto, retas susimąsto, kokios kokybės oru kvėpuoja ir kokią įtaką tai daro sveikatai. Šiais laikais oro švarai užtikrinti galima įsigyti oro valytuvą. Ar toks įrenginys vertas dėmesio bei kokias problemas jis gali padėti išspręsti? Išvalomi teršalai Pirmasis oro valytuvo privalumas – iš oro pašalinamos kenksmingos dalelės.
Į viršų