Įžymybės, kurios užaugo netradicinėse šeimose: prisipažino tik po daugelio metų

Šios Holivudo žvaigždės augo netradiciniuose šeimos tipuose, jos augo laimingos ir sulaukė didelės sėkmės. Garsias įžymybes užaugino LGBTQ tėvai, kurie paneigia išankstinius nusistatymus ir įrodo, kad nesvarbu, kokios orientacijos tėvai yra, svarbiausia, kad jie savo vaikus myli.

14

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įžymybės, kurios užaugo netradicinėse šeimose: prisipažino tik po daugelio metų

Mandy Moore

Mandy tėvai išsiskyrė po beveik 30 metų vedybinio gyvenimo, o jos motina Stacy Moore-Friedman pradėjo naują gyvenimą su moterimi, tenisininke Claudette Laliberte. Mandy ne kartą minėjo, kad labai palaiko tokį motinos pasirinkimą.

Amy Adams

Amy gimė mormonų šeimoje, nors jos tėvai, turėję 7 vaikus, išsiskyrė, kai jai buvo 11 metų ir paliko bažnyčią, tais pačiais metais Amy motina Kathryn persikėlė gyventi pas moterį. Nepaisant skyrybų, atrodo, kad jos palaiko gerus santykius. Jos mama labai džiaugiasi savo karjera, o Amy dažnai kviečia ją į Oskarus ir kitus renginius kartu su broliais ir seserimis.

Kendall ir Kylie Jenner

Kendall ir Kylie tėvas, pensininkas, olimpinis dešimtkovininkas Bruce'as Jenneris 2013-aisiais išsiskyręs su Kris Jenner pasikeitė lytį ir 2015-aisiais viešumoje pasirodė kaip Caitlyn Jenner. Caitlyn dukterys priėmė šiuos pokyčius su meile ir supratingumu ir visos jos dažnai laiką leidžia kartu.

Jay-Z

Gloria Carter, Jay motina, 2017-aisiais sūnui prisipažino, kad yra lesbietė. Atlikėjas labai džiaugėsi ja ir net prisipažino, kad verkė, kai suprato, kaip ji jautėsi taip ilgai slėpdama šią paslaptį. Vėliau dainininkas skyrė mamai dainą „Šypsena“, kurią įrašė, kai mama atskleidė savo paslaptį.

Robertas De Niro

Aktoriaus tėvai išsiskyrė, kai jis buvo mažas berniukas. 1944-aisiais De Niro vyresnysis, garsusis abstrakčiojo ekspresionizmo tapytojas, viešai prisipažino esantis gėjumi ir neslėpė jausmų poetui Robertui Duncanui. Aktorius prisipažino, kad jie nebuvo tokio tipo tėvas ir sūnus, kurie kartu žaidė krepšinį, tačiau jie turėjo stiprų ryšį. Vėliau R.De Niro sukūrė biografinį filmą apie savo tėvo gyvenimą.

50 Cent

„50 Cent“ užaugino mama, kuri, pasak reperio, buvo lesbietė. Ji mirė, kai jam buvo tik aštuoneri metai, tada atlikėjas išvyko gyventi pas savo senelius. Reperis parašė knygą „Žaidimų aikštelė“ apie savo vaikystę ir santykius su mama.


Rašyti komentarą...
J
Julija
2020-11-26 10:34:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai, ką ir sakyti. Taip ir turi būti.
Atsakyti
0

P
Petras
2020-11-30 05:10:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu tradicinė šeima yra spektaklis vaikams, tada taip. Ne faktas, kad tėvai ėmė keistis, kai vaikai buvo suaugę. Gal tik nustojo apsimetinėti tuo, kuo ir nebuvo.
Atsakyti
0

V
Vargšai,
2020-11-25 20:14:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas jiems belieka, tik susitaikyti su tuo, ką tėvai išdarinėja
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų