Parodos uždaryme – garsūs veidai ir inovatyvus didžėjų projektas

Vilnietis dailininkas ir knygų iliustratorius Valerijus Šatunovas savo bičiulius ir žinomus žmones pakvietė į savo tamsoje šviečiančių bei apsisukančių paveikslų „Glowing Fantasy” parodos uždarymą.

18

Paroda, kurios darbai pagrįsti kinetiniais apsukimo mechanizmais, bemaž mėnesį veikė unikaliame sostinės senamiečio rūsyje, kadaise priklausančiam Radvilų dinastijai. Kaip pastebėjo renginio vedėjas, iliuzionistas Mantas Wizard, simboliška, jog parodos uždarymas vyksta tuo metu, kuomet sostinėje dėl pandemijos prasideda renginių štilis, rašo pranešime spaudai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodos uždaryme – garsūs veidai ir inovatyvus didžėjų projektas

Parodos organizatorė, dailininko gyvenimo draugė, žinoma fotografė ir praeityje garsus modelis Rūta Andre sakė, jog jos uždarymas buvo ne mažiau įspūdingesnis nei atidarymas. „Tai buvo spalvų, muzikos ir mados fiesta“, – šypsodamasi sakė Rūta.

Renginio metu savo muzikinius kūrinius pristatė trys ryškios muzikos pasaulio asmenybės: DJ Gabalord (Dima Deržavin), DJ Gleb Trofimov ir reperis G Rose. Taipogi vakaro metu skambėjo Užupio kultūros ir inovacijų ministro, išradėjo, kompozitoriaus Gleb Divov muzika, sukurta dirbtinio intelekto pagal dailininko V. Šatunovo paveikslus.

Vakaro svečiai tyrėjo progos išvysti ir mados kolekcijos pristatymą. „Beautyfur fashions“ kailinių drabužių ir aksesuarų kolekciją demonstravo agentūros „Modilina“ modeliai bei aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė ir balerina, šokio pedagogė Anna Baranova. Modeliai veidą dengė šilkinėmis kaukėmis, sukurtomis mados namų „Femmes Fatales”, įkurtų žinomos dizainerės Ellos Tararinovos.

„Gyvenimas – tarsi laikrodis su nesustojančiu mechanizmu. Kiekvienas sraigtelis yra labai svarbus ir jis turi savą istoriją”, – sakė tamsoje šviečiančių paveikslų autorius V. Šatunovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų