Schwarzeneggeriui – 73-eji: gimtadienį minėjo su buvusia žmona

Arnoldas Schwarzeneggeris – tikra legenda. Galingasis Holivudo aktorius praėjusią savaitę minėjo 73-ąjį gimtadienį, tačiau panašu, kad amžius jam – tik skaičius.

Maria Shriver ir Arnoldas Schwarzeneggeris (nuotr. SCANPIX)

Nepaisant to, kad vyrą puošia žili plaukai, tačiau jis išliko toks pats sportiškas linksmas vyras.

Gimtadienį vyras atšventė su savo keturiomis atžalomis ir buvusia žmona Maria Shriver. Jaukia šventes akimirka socialiniuose tinkluose pasidalijo 26-erių sūnus Patrickas.

„Labai stengiuosi šypsotis. Tie prakeikti protiniai dantys... Su gimtadieniu, tėti! Myliu tave“, – po nuotrauka rašė vaikinas.

30-metė dukra Katherine socialiniuose tinkluose pasidalijo vaikystės kadrais su tėčiu.

„Su gimtadieniu, tėti. Labai tave myliu ir laukiu, kada galėsime atšvęsti“, – po nuotraukomis rašė moteris.

Laikui nepavaldus aktorius visai neseniai pritrenkė savo gerbėjus ir socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame daro špagatą.

Negana to, A. Schwarzeneggeris nusprendė špagatą padaryti ne bet kur, o virtuvėje ant stalo, berūkant cigarą. „Lankstumas yra lygiai toks pats svarbus, kaip ir treniruotės su svoriais. Šiandien jaučiuosi labai lankstus“, – vaizdo įraše sako aktorius.

Iškart po vaizdo įrašu pasipylė sužavėtų jo gerbėjų komentarai, tarp kurių – lygiai toks pats žinomas aktorius bei filmų apie Rokį žvaigždė, Sylvesteris Stallone. „Labai įspūdinga, gumini žmogau!“ – rašė jis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų