Nėščia 13-metė iš Rusijos prabilo apie laukiantį gimdymą: „Man labai baisu“

Netikėtas septintokės Dašos Sudnišnikovos nėštumas nuaidėjo Rusijoje šių metų pradžioje. Mergina viešai tvirtino, kad laukiasi vaiko nuo 10 metų draugo, tačiau vėliau paaiškėjo, kad pirmagimio tėvas buvo dar kitas nepilnametis vaikinas.

Daša Sudnišnikova (13) ir jos vaikinas Ivanas (10) netrukus taps tėvais (nuotr. Instagram)

Balandį 13-metė Daša visuomenei paskelbė, kad turės mergaitę. Sudnišnikova planuoja pavadinti dukrą Karoliną ir laukia susitikimo su kūdikiu. Tiesa, moksleivė vis dar bijo galvoti apie gimdymą. Ji reguliariai bendrauja su gydytojais ir atlieka reikiamus tyrimus. Paskutinio susitikimo metu būsimoji motina buvo įspėta, kad jos laukia sunki procedūra.

„Mes nuvykome į Krasnojarską – į perinatalinį centrą. Jie mane apžiūrėjo. Tada gydytojai pradėjo kažką spręsti. Dėl to į mus kreipiasi gydytojas ir sako, kad 37 savaitę aš būsiu paguldyta į Krasnojarsko gimdymo namus ir ten aš pagimdysiu. Jie sako, kad gimdymas bus sunkus. Ir jei vaiko galva nesusitvarkys, jie padarys epiziotomiją “, – pasakoja Daša.

Tie, kurie nebuvo abejingi, palaikė septintokę, o kai kurie patarė jai pagalvoti apie cezario pjūvį, kad būtų išvengta komplikacijų. „Tai nėra taip baisu, kaip atrodo, net nepajusite. Linkiu lengvo gimdymo ir neužpildykite galvos blogomis mintimis “; „Nekankinkite savęs ir vaiko, darykite Cezario pjūvį“; „Viskas bus gerai, galite susitvarkyti“, – mergaitę palaikė žmonės.

REKLAMA

Daria pareiškė susirūpinimą dėl būsimos procedūros, su kuria anksčiau nebuvo susidūrusi, rašoma starhit.ru. „Ačiū Dievui, toksikozės nebėra. Po dviejų mėnesių gimdysiu... Be abejo, labai baisu, nes tai mano pirmoji operacija “, – prisipažino mergina.

Beje, Dašą aktyviai palaiko mama, jos draugas dešimtmetis Ivanas taip pat rūpinasi nėščia paaugle. Iš pradžių Sudnišnikova berniukui priskyrė tėvystę, tačiau medikai patikino, kad tai neįmanoma dėl fiziologinių priežasčių. Ir vėliau paaiškėjo, kad moksleivę išprievartavo 15-metis berniukas. „Viskas, kas nutiko tada lapkritį, aš papasakojau tyrėjui Maskvoje. Šis asmuo vis dar yra laisvėje, nes po gimimo trupiniai imsis DNR tyrimo ir, jei jis patvirtins šio asmens kaltę, tolimesnį jo likimą spręs atitinkamos institucijos “, – sakė Daša.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų