Apie asmeninį gyvenimą nekalbantis Bružas parodė jautriąją savo pusę

Draugystę į gražų darbą pavertę, aktorius Audrius Bružas ir muzikos kūrėjas Leonas Somovas pristato dainą „Vasariška baladė“, pagal poeto Algimanto Baltakio eilėraščio „Ant slenksčio“ eiles, rašoma pranešime spaudai. 

Leon Somov ir Audrius Bružas (nuotr. Organizatorių)
7

Ši daina – apie meilę. Vyrišką meilę, tokią meilę, kuri gali užgimti tarp draugų vaikystėje, kieme, mokykloje. Apie meilę, kaip jausmą,  meilę kurti, žaisti ir džiaugtis gyvenimu, džiaugtis vasara ir jos teikiamais malonumais, prie ežero, jūros, upės, miške, gamtoje, kelionėse, meilę prisiminimams, jaukiems vasaros vakarams, meilę saulėlydžiams, meilę artimo buvimo šalia. Tiesiog meilę. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie asmeninį gyvenimą nekalbantis Bružas pristato dainą: parodė jautriąją savo pusę

„Ši daina visus jos klausiančius nukels į šiltą vasaros vakarą prie ežero ar prie jūros, kai saulei leidžiantis sukyla šilčiausi prisiminimai. Tomis akimirkomis labai gera, kai gali prisiglausti prie šalia esančio artimo žmogaus, o jei negali –  prisiminimai apie jį tampa patys brangiausi“, –  apie dainą pasakojo jos autorius A. Bružas.

Nuostabus A. Baltakio eilėraštis ir daina virtę jo žodžiai atskleidžia labai paprastą, bet, anot kūrėjų, gražią mintį – meilės negali pamatyti, jei vieno žmogaus akys  žiūri į vieną, o kito – į kitą pusę. Tokio žvelgimo į pasaulį akivaizdoje mes tarsi akli. Kad meilė egzistuotų, šios akys turi žiūrėti viena kryptimi.

„Meilė draugystei, gyvenimui, jaunystei. Atrodo tokie suprantami ir visiems pažįstami patyrimai, tačiau vis skubame, vis stengiamės pagreitinti ritmą, nes dar daug reikia nuveikti. O pačius svarbiausius viso gyvenimo partnerius – draugus – prisimename tik tada, kai „turime tam laiko“. Šia daina ir jos žinutę papildančiu muzikiniu klipu norėjosi priminti, kad tiesiog pabūti kartu yra ne tik gera, bet kartu tai ir  didžiausia investicija į ateitį“, – mintimis dalinosi Leonas.

REKLAMA

Kūrinio „Vasariška baladė“  vaizdo klipas filmuotas išgaunant rankinės juostinės kameros buitinio filmavimo stiliaus efektą. Tokiu būdu įamžinti vaizdai daugeliui yra lengvai atpažįstami ir nukelia į asmeninius prisiminimus, kelia sentimentus. „Norėjome, kad klipas būtų jaukus, šiltas ir tikras, kokia yra ir daina“, -–sakė A.Bružas.

„Kai nusprendėme filmuoti vaizdo klipą, viskas vyko neįtikėtinai greitai ir sklandžiai. Daina tarsi pati diktavo, kaip viskas turėtų atrodyti, o mums tereikėjo mėgautis laiku. Džiaugiuosi, kad savo gyvenime sutikau Audrių, nes kūryba kartu kaip nuolatinė šventė, kurios etapuose pasirodo fejerverkai“, – su šypsena veide teigė Leon Somov.

A.Bružas atviras – tokio jautraus ir nuoširdaus jo daugelis iki šiol nėra matę. „Tikslas buvo pasirodyti tokiu, kokio žmonės manęs nemato. Klipe atsiskleidžia jautrioji mano pusė. Aš viešai nekalbu apie asmeninį savo gyvenimą, tad lai ši daina pasako viską, ką reikia apie tai žinoti“.

„Vasariška baladė“ –  pirmoji iš keturių kūrėjų dainų. Ši skirta vasarai, o toliau seks rudens, žiemos ir pavasario dainos. 


Rašyti komentarą...
M
M
2020-07-15 17:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Bružas su Somovu susituoks?
Atsakyti
0

M
M
2020-07-15 17:28:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Bružas su Somovu susituoks?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų