Irūna verčia naują lapą: tam pasiryžo po 8 metų

Atlikėja ir laidų vedėja Irūna Puzaraitė–Čepononienė, rodos, kad nenustoja stebinti. Ji savo klausytojų ausis nuolat džiugina nepaprastu balso tembru. Tačiau visai neseniai ji parodė kitą savo pusę – moteris turi didelį talentą kurti dainas.

Irūna Puzaraitė (Paulius Peleckis/Fotobankas)
16

Visai neseniai ji pristatė savo parašytą dainą „Pūga“, kurią atlieka jos gera bičiulė Natalija Bunkė.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irūna Puzaraitė–Čepononienė

Irūna atviravo, jog ši daina ko ne 8 metus pragulėjo giliai stalčiuje, reikėjo laiko, kad ši daina pasirodytų viešumoje. „Aš ją parašiau 2011 metais, tik draugų ratui. Mes su draugais turėjome kasmetinį šventinį vakarėlį, kuriame ir dainavome ją. Kiekvienais metais stengdavomės susikurti teminę dainą vakarėliui. Ji buvo viena iš jų, man buvo gaila ją laikyti giliai stalčiuje. Aš tikiu ja, man ji labai patinka. Neviešinčiau jos jeigu netikėčiau“, – šyptelėjo ji.

Paklausta, kodėl pati neketino jos atlikti, o perdavė ją savo draugei, ši nedvejodama atsakė, kad kiekviena daina turi ir savo atlikėją: „Man atrodo, kad kiekviena daina su savimi atneša tą įsivaizduojamą atlikėją, kuris ir turi ją atlikti. Aš įsivaizdavau, kad N.Bunkės lūpomis ji turi skambėti tikrai geriau nei mano lūpomis. Atėjo laikas parodyti visiems ją, kuomet parodžiau N.Bunkei, jai ji iš karto patiko. Viskas įvyko vietoje ir laiku.“

REKLAMA

Nors tai ir pirmoji jos kūrybos išleista daina, tačiau ji tikina, kad gerbėjai dar išgirs jos kūrybą. „Turiu daug planų, dabar pasitikrinsime ar pirmas blynas neprisvilęs, o paskui judėsim į priekį, nes dainų tame stalčiuje yra ne viena. Iki švenčių dar manau, kad klausytojai išgirs mano kūrybos dainą, bet gal ne aš ją atliksiu“, – intrigavo ji.


Rašyti komentarą...
R
Remigius
2019-11-28 17:18:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau su Jampolskiu duetu gražiau pavaryumėt!
Atsakyti
-5

O
Ona
2019-11-28 17:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepatiko nes per grubus atlikimas . Irūna su Jampolskiu tikrai gražiau sudainuotų
Atsakyti
-8

M
Milda
2019-11-28 16:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži daina,žodžiai gražus,bet manau gažiau skambėtų jei atliktu švelnaus balso atsovė,bet tik ne Bunke,per grubei
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų