Valstybės valdomas fondas investuos į užkandžių gamybos verslą

Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta garantijų institucija UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pranešė, kad kartu su privačių investuotojų grupe investuos į bendrovę, kuri gamina užkandžius. 

Pinigai (nuotr. 123rf.com)

Pranešama, kad rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ pradeda savo finansavimo veiklą – UAB „Kofinansavimas“, kurios steigėja yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kartu su privačių investuotojų grupe pasirašė pirmąją finansavimo sutartį, pagal kurią į naujai steigiamą užkandžių gamybos bendrovę UAB „Gusania“ keliais etapais bus investuojama 880 tūkst. eurų.

REKLAMA

„Džiaugiamės, kad vis daugiau verslo angelų, supratę fondo teikiamą naudą, kreipiasi į mus su investavimo pasiūlymais. Šiuo metu vyksta investavimo dokumentų derinimas su dar viena jauna įmone, investicijų vertinimo procese dar keturi pasiūlymai. Augantis susidomėjimas investavimu kartu su fondu, tikimės, pavirs nenutrūkstamu investavimo pasiūlymų srautu“, – sako UAB „Kofinansavimas“ direktorė Daiva Gerulytė.

„Koinvesticinis fondas“ UAB „Gusania“ valdyme dalyvaus kaip tylusis investuotojas ir savo balsus bei neturtines teises perduos fondo partneriams – privatiems investuotojams. Investuotojai aktyviai dalyvaus įmonės veikloje ir savo žiniomis, ryšiais, patirtimi plėtos įmonės veiklą. Finansinę investiciją gavusios įmonės privačių investuotojų grupę sudarys fondo „Axia Capital“ atstovai ir trys verslo angelai, turintys ilgametės verslo patirties gamybos, pardavimų ir rinkodaros srityse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų